Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CB | CashBack
CashBack

Czym zajmuje się firma?
  • Firma zwraca jakiś procent zakupów u wymienionych niżej sklepach, procent ten się różni w zależności od sklepu, oraz umowy.
Ale jak zarejestrować swój sklep w usłudze CashBack, jakie są korzyści, i jak to działa?
  • To proste! Wystarczy że napiszesz do mnie (axiorek) że chcesz mieć takowy CashBack. Umówimy się na spotkanie do biura (of_7 [/warp osiedlefirmowe]).

Jak to działa:
Jako klient:
- Wysyłasz mi na pw[prywatna wiadomość] (na forum) że chcesz CashBack, podliczasz zakupy, oraz wysyłasz ss żeby był dowód :), ja takowy dowód w postaci ss, oraz ile cie wyniosły zakupy daje właścicielowi/ce sklepu u którego/jej zrobiłeś/aś zakupy. Właściciel/ka wpłaca mi jakiś % (np. 15) a ja ci daje kawałek % (np. 7). I wszyscy szczęśliwi, żeby właściciel/ka nie wyszedł na minus reklamujemy jego/jej sklep!
Jako właściciel sklepu:
- Masz reklamę swojego sklepu, więcej klientów dzięki takowej usłudze, możesz sam/a wybrać % jaki chcesz mi dawać, i ustalimy jaki % mam dawać klientowi.

SKLEPY:
[brak]

KADRA:
Właściciel - @axiorek

W przyszłości dodamy więcej!
[Obrazek: CGCq0x8.png]
  Odpowiedz
ale to sie nie opłaca
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz