Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ElSklep] Rekrutacja na Zastępce Dyrektora | Otwarta |
Information 

Zastępca Dyrektora | Otwarta |

Podania piszemy w odpowiedzi do wątku z tego wzoru 

1.Nick:
2.Wiek:
3.Obecna ranga na serwerze:
4.Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić firmie?:
5.Argumenty dlaczego właśnie ty?:
6.Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku?:
7.Coś o sobie (rozbudowane zdania):
8.W ilu firmach jesteś aktualnie zatrudnionych, i jakie pełnisz w nich funkcje?:
9.Czy masz dostęp do kolorowego pisania na chat? [Tak/Nie]:
10.Czy zapoznałeś się z wymaganiami na rangi w sklepie? [Tak/Nie]:
11.Masz jakieś plany/pomysły do sklepu?:
12.Coś od siebie: 

Życzę powodzenia w rekrutacji!

Posty niedotyczące rekrutacji, będą od razu usuwane.
Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
  Odpowiedz
1.Nick: VarMeQ

2.Wiek: 14

3.Obecna ranga na serwerze: Urzędnik | Legenda

4.Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić firmie?: 1-3 h

5.Argumenty dlaczego właśnie ty?: Ponieważ jestem aktywnym graczem i posiadam długi staż na serwerze. Umiem dobrze współpracować z ludźmi tak jak kierować ludźmi. Do tego jestem raczej spokojną osobą i nie będę stwarzał problemów.

6.Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak jestem Kierownikiem w firmie TVE. Jestem właścicielem japonki. Byłem opiekunem działu bannerów w firmie Ysakiego.

7.Coś o sobie (rozbudowane zdania):

Mam na imię Bartosz na świecie jestem już od 14 wiosen, pochodzę z okolic Białegostoku na Podlasiu.Moim hobby jest przechodzenie torów w parkach linowych co dodaje mi adrenaliny jak i frajdy bo, zabawa w takim miejscu jest według mnie przednia.Od koło 5 lat trenuje zapasy i przez ten czas udało mi się osiągnąć tytuł 2-jnego mistrza województwa podlaskiego i 1-2 lata temu zajęcia 7 miejsca na mistrzostwach polski.Moim drugim sportem który trenuje od niedawna bo od tygodnia to koszykówkę.Z zainteresowań przedmiotami szkolnymi najbardziej mogę wymienić chemię i biologię z których najlepiej mi idzie i je bardzo lubię.Ponieważ mam zainteresowania biologią jak i tymi tematami chcę zostać w przyszłości weterynarzem miejskim i pomagać zwierzętom. Z charakteru jestem spokojną i życzliwą osobą która lubi pomagać dla ludzi jednak zdenerwowana potrafi postawić 2 osobę do pionu.W ostatnim czasie także interesuje się edycją wideo przez którą tworze AMV czyli scenki z anime z muzyką.

8.W ilu firmach jesteś aktualnie zatrudnionych, i jakie pełnisz w nich funkcje?: Właściciel Japonki, dostawca UltraViolet, Kierownik TVE,

9.Czy masz dostęp do kolorowego pisania na chat? [Tak/Nie]: Tak

10.Czy zapoznałeś się z wymaganiami na rangi w sklepie? [Tak/Nie]: Tak

11.Masz jakieś plany/pomysły do sklepu?: Tak ale wole wyjaśnić na tsie

12.Coś od siebie:  Lubie pieski najsłodsze są malutkie ale także kocham duże
/script>
[Obrazek: 84533.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości