Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN SS2 [12h]
1. Nick osoby zbanowanej: @SS2
2. Powód zbanowania: Chamskie odzywki w stronę lekarza
3. Data i godzina wlepienia bana: 08.09.2020r. 15:16
4. Czas bana: 12h
5. Dowody: Dostawałem na ciebie wiele skarg nie tylko od lekarzy 
Ss są nie po kolei
Klik
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Ale nie tylko chamskie słowa kierunku lekarzy, też również stronę graczy.
Według mnie powinno takich delikwentom dłuższe bany stosować nawet 5-15 dni !

Odpowiedz
No jak dla mnie to 12h to za mało za takie zachowanie. Z tych ss to serio obrażenie po za skalę wyszło. Więc powinien dostać na 14 dni bana. To by była dobra kara. I skoro to nie jedyny wybryk jaki ten gracz zrobił to serio nie 12h tylko 14 dni.
  Odpowiedz
(08-09-2020, 16:48)TYTAN napisał(a): No jak dla mnie to 12h to za mało za takie zachowanie. Z tych ss to serio obrażenie po za skalę wyszło. Więc powinien dostać na 14 dni bana. To by była dobra kara. I skoro to nie jedyny wybryk jaki ten gracz zrobił to serio nie 12h tylko 14 dni.

Albo kary powinny wahać się pomiedzy 5 dni do 15 dni i to była by sprawiedliwa kara.
 Tytan częściowo masz racje

Odpowiedz
Za mały ban ale na następny raz może będzie większy
@xLeaf przymknij swoją twarzyczke bo ja tu jestem prowadzący - @Ic3Blade_ 2k20

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości