Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Film] Dzień z zycia obywatela #008
Zapraszam do oglądania nowego odcinka z serii "Dzień z życia obywatela"
https://youtu.be/40AfR2vlx1s

Oraz informuje że dzisiaj o 20:00 prawdopodobnie pojawi się strumyk z piratow (Sea of Thieves) z ekipą bo wyszła duża aktualizacja, dodali polski jezyk i pełno nowych zagadek!
https://www.twitch.tv/adex_twitch

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
:0 jakiś film wreszcie z el xD
[Obrazek: CGCq0x8.png]
  Odpowiedz
troche stary ten film

daj proxorowi i Fuukea rangi a nie
[Obrazek: kAVNQbT.png?1]
  Odpowiedz
Boże jaki stary film to chyba z 4miesiace temu było nagrywane. Nawet myślę że może być dawniej bo to wygląda jak na 1.12.2 a zmontowane teraz
@xLeaf przymknij swoją twarzyczke bo ja tu jestem prowadzący - @Ic3Blade_ 2k20

Odpowiedz
(10-09-2020, 15:41)medi napisał(a): Boże jaki stary film to chyba z 4miesiace temu było nagrywane. Nawet myślę że może być dawniej bo to wygląda jak na 1.12.2 a zmontowane teraz

Jest informacja na początku filmu że film archiwalny, polecam najpierw obejrzeć dokładnie a potem komentować Smile

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
(10-09-2020, 16:01)Adex napisał(a):
(10-09-2020, 15:41)medi napisał(a): Boże jaki stary film to chyba z 4miesiace temu było nagrywane. Nawet myślę że może być dawniej bo to wygląda jak na 1.12.2 a zmontowane teraz

Jest informacja na początku filmu że film archiwalny, polecam najpierw obejrzeć dokładnie a potem komentować Smile

A to zwracam honor. Nie zauważyłem Smile
@xLeaf przymknij swoją twarzyczke bo ja tu jestem prowadzący - @Ic3Blade_ 2k20

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości