Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o legalne multikonto
Witam  chcialbym poprosic o legapne multikonto weryfikacje mnie i brata poniewaz chce zagrac w el
 2 moj komp sue zepsul i i jest w naprawie a narazie moj brat bedzie gral w el 2 ja tak za 1 tydzien 2 tygodnie takze prosze o szybka i sprawna weryfikacje
 ------------------------------------------------
           123dawid123 fan easylife,a

Odpowiedz
Napisz w odpowiednim dziale i ze wzorem
[Obrazek: TCUdl9s.png][Obrazek: u3eCkXr.png]
  Odpowiedz
(11-09-2020, 09:44)SelwestTM napisał(a): Napisz w odpowiednim dziale i ze wzorem

nie może, tam może tylko administracja pisać, i to jest wzór dla administracji "potwierdzenia założenia legalnego multikonta"
[Obrazek: qu4itaz.png]
  Odpowiedz
(11-09-2020, 09:44)SelwestTM napisał(a): Napisz w odpowiednim dziale i ze wzorem

Prawda Selewst tam nie da się pisać. ja chciałem napisać o migracje i nie mogę. tylko czerwoni mogą tam pisać
  Odpowiedz
(11-09-2020, 11:07)TYTAN napisał(a):

Prawda Selewst tam nie da się pisać. ja chciałem napisać o migracje i nie mogę. tylko czerwoni mogą tam pisać
Ale wzór mógł zastosować
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz
Ten dział nie służy do tego .

Odpowiedz
(11-09-2020, 15:55)oliwier2000star napisał(a):

udajesz czy taki głupi jesteś?
[Obrazek: MQXWBbt.jpg]
  Odpowiedz
(11-09-2020, 16:11)xSkillek1337 napisał(a):

udajesz czy taki głupi jesteś?
nie rozumiem

Odpowiedz

BOŻE nie ma działu z Podaniami na legalne multikonto jest tylko taki dział dla adm gdzie piszą raporty z zrobienia mk. Gracz może w tym dziale to napisać.
@xLeaf przymknij swoją twarzyczke bo ja tu jestem prowadzący - @Ic3Blade_ 2k20

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości