Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Ocena podania
Ankieta jest zamknięta.
Tak
59.09%
13 59.09%
Nie
18.18%
4 18.18%
Neutral
22.73%
5 22.73%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie [@Ryben123]
1. Nick na serwerze: Ryben123 / @Ryben123
2. Wiek: 13
3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: 2-6h (w tygodniu) 3-12h...
4. Ile czasu spędzasz na forum: Coś koło 1h dziennie staram się zaglądać co jakiś czas...
5. Od kiedy grasz na serwerze: Czerwiec / Sierpień 2017r.
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): Tak
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): Tak
8. Argumenty dlaczego to właśnie ty: Doświadczenie, Znajomość regulaminu oraz taryfikatora, niechęć do łamania regulaminów, chęć do pomocy graczom.
9. Coś o sobie: (2/3 zdania) Mam na imię Mateusz mam 13 lat uczęszczam do 7 klasy Szkoły Podstawowej interesuję się prawem oraz administracją jestem człowiekiem opanowanym i ambitnym tak zwanym człowiekiem dialogu lubię zawierać nowe znajomości i przyjaźnie. Jestem bardzo wymagający w przyszłości chciałbym zostać Prokuratorem lub sędzią. Bardzo lubię pogrywać w MiniGry typu Bedwars lub w robloxa Tongue
10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to) Kilka razy Policjant, kilka razy Urzędnik, Jeden raz Lekarz..
11.Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: Tyle ile gram to staram się siedzieć na ts3.
12.Znajomość wymagań na Policjanta: Znam wszystkie wymagania.
13.Znajomość wątków policyjnych Opis pracy,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie) Tak
Brak
  Odpowiedz
na tak rybcio:
doswiadczenie
staz
ogarniety

Powodzonka ;3
[Obrazek: MQXWBbt.jpg]
  Odpowiedz
Neutral z przechyleniem na tak
+Staż
+Spełnianie wymagań
+ Czasami jesteś ogarnięty czasami nie

- Jak wbijasz na range zaczynasz strasznie się flamoować
- Jesteś strasznie denerwujący czasami
/script>
[Obrazek: 84533.png]
  Odpowiedz
Na nie, interpunkcja słaba aż oczy bolą, w dodatku twoje zachowanie jest prostackie.
  Odpowiedz
Na Tak
miły
staż
doświadczenie
Na tak
Miły
pomocny
doświadczenie
staż
[Obrazek: ZURUxlo.png]Dobijemy 100 repów do konca wakacji ? <3
  Odpowiedz