Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Advantic] Rekrutacja na administratora OTWARTA
Rekrutacja na administratora Advantic została OTWARTA!

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Posiadasz ts3, discord oraz sprawny mikrofon?:
5. Twoje wady i zalety:
6. Doświadczenie na forum:
7. Coś o sobie:
8. Czy jesteś osobą obiektywną i stanowczą?:
9. Twoje pomysły do firmy:
10. Jaką specjalizację wybierasz? (ds. eventów, ds. mieszkań, czy ds. kawiarenki):
11. Dodaj coś od siebie:

Wymagania:

- Minimum 13 lat

- Rep 5+

- Conajmniej średnia aktywność na serwerze

- ts3, sprawy mikrofon, ewentualnie discord zamiast ts3

Powodzenia!
Kadra Advantic

Podania w odpowiedzi do tego wątku !!
[Obrazek: DC3sFD2.png]
Dobijemy 20 rep? Heart

Odpowiedz
1. Nick: Bloodak
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 14 lat
4. Posiadasz ts3, discord oraz sprawny mikrofon?: Oczywiscie posiadam
5. Twoje wady i zalety:

Zalety:
Pomocny
Mily
Aktywny

Wady:
Czasami toxic
6. Doświadczenie na forum: Mam doswiadczenie na forum i w moderacjach
7. Coś o sobie:Mam na imie Kacper. Pochodze z Tarnowskich Gor ktore znajduja sie niedaleko Bytomia lub Katowic. Uczeszczam do 7 klasy szkoly podstawowej. Interesuje sie terrarystyka, glownie pajeczakami i gadami. Moim hobby jest pilka nozna i informatyka. Gram w pilke nozna od 7 lat. Jesli chodzi o informatyke glownie interesuje mnie pisanie programow i stron internetowych. Uwielbiam wyczynowa jazde na rowerze (whelie, stopie, kombinacje). Nie szukam konfliktow jak niektore osoby. Oczywiscie najbardziej lubie jazde na rowerze ale nie moge nie napisac o tym ze uwielbiam tez jazde na deskorolce i hulajnodze.
8. Czy jesteś osobą obiektywną i stanowczą?: Tak jestem
9. Twoje pomysły do firmy: Duzo eventow ktore moglbym budowac
10. Jaką specjalizację wybierasz? (ds. eventów, ds. mieszkań, czy ds. kawiarenki): eventy
11. Dodaj coś od siebie: Chcialbym zostac adminiem dotyczacym eventow poniewaz znam sie na eventach i umiem je prowadzic.
Lentete napisał 15-09-2020, 18:49:
do @nexus * ja w środe nie mogę Big Grin
Lentete napisał 15-09-2020, 18:49:
Podanie zaakceptowane. Zgłoś się do mnie w środę w celu weryfikacji głosowej na ts3 (II etap https://easylife2.pl/showthread.php?tid=53449)
[Obrazek: kFQ2lQK.png]
  Odpowiedz

Podanie na administratora

1. Nick: hiveplay

2. Imię: Franek

3. Wiek: 13

4. Posiadasz ts3discord oraz sprawny mikrofon?: Posiadam.

5. Twoje wady i zalety:

Zalety: Miły, sprawiedliwy, uczący się na błędach.
Wady: Czarny humor (czasami dość mocny), Czasami jestem bardzo wrażliwy.

6. Doświadczenie na forum: Umiem pisać ładne wątki.

7. Coś o sobie:
Witam, mam na imię Franek. Mieszkam pod Katowicami. Jestem w klasie 7. Zajmuję się programowaniem pluginów do minecraft, ale też programuje w technologiach webowych, Javie, C#, Pythonie. Bardzo lubię mówić w języku angielskim oraz we francuskim, którego się jeszcze uczę. Bardzo lubię kulturę francuską. Interesuje się muzyką, śpiewam w zespole. Uwielbiam oglądać co roku Eurowizje. Bardzo lubię koty, lecz nie mam żadnych zwierząt. Interesuję się fizyką, polityką, psychologią. W przyszłości jak będę już 23 latkiem, chcę zostać politykiem (tj. Posłem/Senatorem).

8. Czy jesteś osobą obiektywną i stanowczą?: Tak, umiem przyjąć argumenty przeciwnej strony.

9. Twoje pomysły do firmy:
Jak jest napisane w następnym punkcie, chciałbym zostać administratorem ds. kawiarenki. Chciałbym dodać: System Nagród (Podobne do Kawiarenka Coins, ale w innej formie) oraz stworzyłbym menu do niej

10. Jaką specjalizację wybierasz? (ds. eventów, ds. mieszkań, czy ds. kawiarenki): ds. Kawiarenki

11. Dodaj coś od siebie: Jeżeli się dostane, bardzo bym prosił o przeprowadzenie rekrutacji głosowej w poniedziałek, z powodu szkoły.
Lentete napisał 15-09-2020, 18:50:
Podanie zaakceptowane. Zgłoś się do @nexus w poniedziałek w celu przeprowadzeniu weryfikacji głosowej na ts3 (II etap https://easylife2.pl/showthread.php?tid=53449)
[Obrazek: AEF4Ihm.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości