Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[urząd Egzaminacyjny] Rekrutacja na opiekuna

⚜️ Rekrutacja na opiekuna egzaminatorów ⚜️
16.10.2020

w tym dniu organizuje rekrutacje na opiekuna egzaminatorów
przedstawię wymagania:

-Sprawny mikrofon
-Posiadana rangę urzędnik
-Umiejętność ogarnięcia kadry w każdej sytuacji
-bycie stanowczym/czą

✨ Wzór 

1. Nick:
2. Wiek:
3. Ile stażu masz w urzędzie:
4. Czy potrafisz zapanować nad kadrą egzaminatorów:
5. Opisz siebie w min 5 zdaniach:
6.  Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?:
7. Co byś zmienił/ła jako nowy opiekun?:

Proszę podania pisać pod wątkiem

Odpowiedz

Exclamation Podanie na Opiekuna Egzaminatorów - @xLeaf Exclamation
| 16/10/2020 |

1. Nick: xLeaf

2. Wiek: 13

3. Ile stażu masz w urzędzie: Od mojego ostatnio awansu mineło już 4 miesiące.

4. Czy potrafisz zapanować nad kadrą egzaminatorów: Sądzę, że potrafiłbym zapanować nad kadrą egzaminatorów z kilku powodów. Mam wielkie doświadczenie na rangach zarządzających, np. byłem Opiekunem Kawiarenki oraz Inspektorem Kiosku w szpitalu, v-Opiekunem Recepcji również w szpitalu. Aktualnie jestem v-Opiekunem Kawiarenki przez dobre 6 miesięcy.

5. Opisz siebie w min 5 zdaniach: Nazywam się Szymon i Pochodzę z województwa łódzkiego. Aktualnie mam trzynaście lat. Uważam, że jestem osobą opanowaną i także spokojną. Jestem bardzo pracowity, na bieżąco wykonuje moje obowiązki. W każdej chwili mam chęć na rozmowę przy czym się dobrze dogaduje z innymi. Kocham Fotografię, również ''od zawsze'' robienie zdjęć bardzo mi poprawia humor i dodaje pewności siebie. Jestem osobą stanowczą jak iż obiektywną oraz pracowitą, potrafię być bardzo nerwowy ale to jeśli by było trzeba.

6.  Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: Dziennie mogę grać na serwerze około cztery godziny dziennie.

7. Co byś zmienił/ła jako nowy opiekun?:
- Zamiast "Ubezpieczenie auta" to "Ubezpieczenie Pojazdu". Dokument by był ważny 2 miesiące.
- Zmienienie wzoru ubezpieczenia.
- Zmieniłbym punkt 5 w wzorze rejestracji. "Rejestracja" na "Numer R." (Numer Rejestracyjny) składał by się z 4 losowych liter i cyfer, np. 74H5.
- Zaktualizowałbym niektóre wątki aby były po swojemu napisane/zaktualizowane.
- Test ustny z prawa jazdy bedzie miał 4 łatwe pytania, żadnych dodatkowych.
- Moim zdaniem za brak Rejestracji pojazdu powinna być kara powyżej 1,000 PLN lub 5 minut więzienia.
- Usunięcie rangi "Strażnik". Sądzę, że jest ona zbędna i Opiekun oraz v-Opiekun urzędu egzaminacyjnego sobie sami poradzą.
- Normą wyrobionych dokumentów w ciągu tygodnia to będzie 5.
Urzędnik | xLeaf
  Odpowiedz
1. Nick: SelwestTM. 

2. Wiek: 14 lat.

3. Ile stażu masz w urzędzie: ponad 2 miesiące prawie 3.

4. Czy potrafisz zapanować nad kadrą egzaminatorów: myślę że jestem w stanie, ponieważ byłem kilka razy w prywatnych firmach zarządcą i z mojego doświadczenia chyba jestem w stanie zapanować i stanowić nadzór nad kadrą.

5. Opisz siebie w min 5 zdaniach: Wiec tak jestem Maciej, mam 14 lat i mieszkam na obrzeżach Warszawy. Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Jestem bardzo miły i zorganizowany, zawsze jak ktoś ma problem staram się mu pomóc i jestem bardzo pracowity. Moim jednym z większych plusów to wytrwałości, nigdy się nie poddaje nawet jeśli droga jest żmudna i nie do zrobienia  to i tak będę próbował zrealizować mój cel. Mam bardzo dużą cierpliwości i trudno mnie zdenerwować. Interesuje światem E-sportu (CS GO), rysowaniem, gra na gitarze i granie w gry. Bardzo dobrze kręcę nożem motylkowym, bardzo dobrze mi to wychodzi. Kocham oglądać Netfixa, 3,4 godziny dziennie poświęcam na oglądanie :> (właśnie jak pisze te podanie oglądam Family Guy, jestem na 1 odcinku 13 sezonu).

6.  Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: Dziennie na server mogę poświęcać około 2,3 a czasami 4 godziny dziennie.

7. Co byś zmienił/ła jako nowy opiekun?: 
- Na sam początek zmienił bym system awansów i wypłat na dość luźniejszy bardziej odpowiadający egzaminatorom którzy w większości są uczniami szkół. Polegał by na tym że była by niska norma 4 dokumentów, za nią egzaminator ma gwarantowaną wypłatę, ale jeśli chciał by więcej zarobić to wypłata by się powiększyła przy 7 dokumentach a ostatni próg wypłaty to 10+ powyżej była by maksymalna wypłata + premia.

- Przerejestrowanie samochodu (z jednej na drugą osobę).

- Zmienienie systemu awansów na taki który bardziej by pasował egzaminatorom. 

- Zmienił bym egzamin na prawo jazdy.

- Zmienienie toru nauki jazdy.

- Zmienienie ubezpieczeń cena i dodanie umowy ubezpieczeń...
[Obrazek: TCUdl9s.png][Obrazek: u3eCkXr.png]
  Odpowiedz

PODANIE NA OPIEKUNA EGZAMINATORÓW _TYTAN__

1. Nick: _TYTAN__

2. Wiek: 21lat

3. Ile stażu masz w urzędzie: jestem od paru dni

4. Czy potrafisz zapanować nad kadrą egzaminatorów: Tak potrafię już raz byłem Opiekunem

5. Opisz siebie w min 5 zdaniach: Witam serdecznie. Mam na imię Kail i mam 21 lat. Obecnie Studiuję Prawo i jestem na 2 roku. W minecraft gram od 2015r i lubię tą grę. Ponieważ można tutaj rozwiać swoje pomysły i kreatywność. Lubię śpiewać i ogólnie interesuję się muzyką. Od jakiegoś czasu też zacząłem nagrywać na YT ale jak narazie jest to moje hobby. W cieplejsze dni jeżdżę konno ale ze względu że teraz jest ziemno to tego nie robię.

6.  Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: zależy od studiów i nauki ale tak od: Pon/Pt 1-3h Sob- 3-4h Nd- Wolne
7. Co byś zmienił/ła jako nowy opiekun?: No cóż za mojej pierwszej kadencji już sporo zmieniłem. Ale mam jeszcze parę pomysłów:

-Skrzynka na narzędzia (Gracze wiecznie narzekali że nie mogą naprawić pojazdów. Więc Mechanik by posiadał skrzynkę narzędzi i by mógł naprawiać pojazdy. I każde z narzędzi by miało inne zastosowanie.)

-Nowa Ranga ,,Mechanik" Ta ranga jak sama nazwa wskazuje by polegała wyłącznie do naprawianiu pojazdów albo robieniu przeglądów. Egzaminator jeśli by chciał robić przegląd lub naprawę by musiał posiadać wykształcenie Mechanika"

-Nowy dokument ,,Ubezpieczenie Pojazdu" Za mojej pierwszej kadencji chciałem wprowadzić Ubezpieczenie pojazdu co by to dawało? No np gracze by sobie ubezpieczali pojazdy i jak by został zniszczony to gracz by dostawał rekompensatę za zniszczenie. No i mam już program jak ten dokument miał by dokładnie działać by gracze nie wykorzystywali go przeciwko egzaminatorom.

I mam jeszcze wiele wiele innych pomysłów ale zostawię je dla siebie jak narazie. Bo nie chce dawać niegotowych pomysłów.
Niedostępny
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości