Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ElSklep] Rekrutacja na Kierownika Sklepu | Otwarte |

Kierownik Sklepu | Otwarta |

Podania piszemy w odpowiedzi do tego wątku 

1.Nick:
2.Wiek:
3.Obecna ranga na serwerze:
4.Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić firmie?:
5.Argumenty dlaczego właśnie ty?:
6.Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku?:
7.Coś o sobie (rozbudowane zdania):

8.W ilu firmach jesteś aktualnie zatrudnionych, i jakie pełnisz w nich funkcje?:
9.Czy masz dostęp do kolorowego pisania na chat? [Tak/Nie]:
10.Czy zapoznałeś się z wymaganiami na rangi w sklepie? [Tak/Nie]:
11.Masz jakieś plany/pomysły do sklepu?:
12.Coś od siebie: 

Życzę powodzenia w rekrutacji!

Posty niedotyczące rekrutacji, będą natychmiast usuwane!
Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny
  Odpowiedz
1.Nick: AdorixYoutube
2.Wiek: 13
3.Obecna ranga na serwerze: Legenda
4.Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić firmie?: Od 10 minut do 2h.
5.Argumenty dlaczego właśnie ty?: Lubie pomagać, Jestem właścicielem sklepu Jagódka.
6.Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku?: Oczywiście
7.Coś o sobie (rozbudowane zdania): Mam na imię Adam choć w klasie mówią na mnie Adorix lub Pasio. Mam 13 lat i gram na serwerze od sierpnia 2020 roku. Moimi planami na życie jest: napisanie matury, przeprowadzka do Krakowa, i zostać tam programistą. Moimi ulubionymi przedmiotami są to: Biologia, Informatyka,WF i trochę Polski. A moimi ulubionymi grami: Euro Truck Simulator 2, Cities Skylines, Minecraft. Lubie zapoznawać nowe znajomości choć jestem trochę nie śmiały. Moim jak na razie największym osiągnięciem w tym roku jest to wygranie konkursu na najlepiej zaśpiewaną piosenkę tego lata. Mam też koto na Tik Toku gdzie mam 3600 obserwacji. 

8.W ilu firmach jesteś aktualnie zatrudnionych, i jakie pełnisz w nich funkcje?: Jagódka-Właściciel 
9.Czy masz dostęp do kolorowego pisania na chat? [Tak/Nie]: Tak
10.Czy zapoznałeś się z wymaganiami na rangi w sklepie? [Tak/Nie]: Nie wiem gdzie są.
11.Masz jakieś plany/pomysły do sklepu?: To się okaże w przyszłości.
12.Coś od siebie: Wszystko o mnie już napisałem.

[Urzędnik] AdorixYoutube

Odpowiedz
1.Nick: Iloveanime

2.Wiek: 29

3.Obecna ranga na serwerze: Premier

4.Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić firmie?: Tyle ile należy 

5.Argumenty dlaczego właśnie ty?:Znam bardzo wiele osób, dużo mnie lubi, niektórzy dają całkiem niezłe zniszki na materiały. Jestem zdania że z każdym się dogadam w sprawach biznesowych. 

6.Czy masz doświadczenie na podobnym stanowisku?: No cóż, w realu kontroluje prace sklepu, chyba można to wliczyć

7.Coś o sobie (rozbudowane zdania): Mam na imię Piotr mam 29 lat, pracuje w Castoramie. Mieszkam obecnie na terenie Czech, tam też pracuje wieczorowo jako barman.

8.W ilu firmach jesteś aktualnie zatrudnionych, i jakie pełnisz w nich funkcje?: w Favrotce jako dostawca

9.Czy masz dostęp do kolorowego pisania na chat? [Tak/Nie]: Tak

10.Czy zapoznałeś się z wymaganiami na rangi w sklepie? [Tak/Nie]: Nie znalazłem takowych

11.Masz jakieś plany/pomysły do sklepu?: Mam

12.Coś od siebie: żyrafy to takie inne zebry
[Obrazek: 1c079b28efaa1b6739c28b055521ebdc04a6793f...675_hq.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości