Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [krzys16]
1.Nick:maslo_pl
2.Nick członka administracji na którego składamy skargę: krzys16
3.Data oraz godzina zdarzenia: zobaczyłem dzis
4.Opis sytuacji: administrator usunął moj dorobek (osiedle4 I dzialki2) pomimo tego że mam zawieszenie i przez miesiąc nie wbijalem.
5.Dowody (Screeny/ Najlepiej film):https://easylife2.pl/showthread.php?tid=53945
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz
A zabezpieczyłeś działki?
Jak nie, to z Twojej winy. Administracja nie będzie szukać, czy ktoś ma nieobecność, zawieszenie i czy poprosił o zabezpieczenie działek czy nie
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]
  Odpowiedz
To że masz zawieszenie to jest nic dla administracji. Jeżeli miałeś zabezpieczone to wtedy @Krzys16 nie może ci usunać. Zabezpieczyć można na max 15 dni więc mogło Ci się skończyć
@xLeaf przymknij swoją twarzyczke bo ja tu jestem prowadzący - @Ic3Blade_ 2k20

Dobijemy 40 rep do końca października? Big Grin
  Odpowiedz
Odpisałem Ci pod moim raportem, odpiszę i tutaj. Gdyby Administracja miała każdego gracza sprawdzać na forum, czy ma nieobecność czy też nie raport nie trwałby około 2 godziny a pewnie z 4 jak nie więcej. Po to zostały stworzone zabezpieczenia działek, żeby z nich korzystać. Gdy właściciel jest nieaktywny, a działka niezabezpieczona zostaje ona usunięta.
[Obrazek: IHbbHm2.png]
  Odpowiedz
(09-10-2020, 15:58)Krzys16 napisał(a): Odpisałem Ci pod moim raportem, odpiszę i tutaj. Gdyby Administracja miała każdego gracza sprawdzać na forum, czy ma nieobecność czy też nie raport nie trwałby około 2 godziny a pewnie z 4 jak nie więcej. Po to zostały stworzone zabezpieczenia działek, żeby z nich korzystać. Gdy właściciel jest nieaktywny, a działka niezabezpieczona zostaje ona usunięta.

+1 bczq
  Odpowiedz
Dobrze ci tak Smile
  Odpowiedz
Wgl co to za chory pomysł żeby usuwać działki za nieaktywność podczas gdy nie można normalnie wejść na serwer tylko trzeba przejść jakąś weryfikacje.
Krzys16 napisał 10-10-2020, 10:18:
Za zgodą @Adex'a. Weryfikacja trwa już długi okres czasu, a co to za problem wejść na TS/Dc, przejść szybką weryfikacje i normalnie grać? Skoro nie przeszedłeś weryfikacji, nie jesteś aktywny na serwerze. A brak aktywności = ostrzeżenie/usunięcie działki.
5731 8620 3411 - zapraszać w pokemonach
  Odpowiedz
(09-10-2020, 20:07)kolorowyklocek napisał(a): Wgl co to za chory pomysł żeby usuwać działki za nieaktywność podczas gdy nie można normalnie wejść na serwer tylko trzeba przejść jakąś weryfikacje.

Szczególnie żeby trafić na kogoś kto weryfikuje bo ja se o 21 czekam a tu nic
Krzys16 napisał 10-10-2020, 10:19:
Nie jest to jakiś duży problem (raczej), ja często jestem koło 18, nawet wcześniej, również później gdzieś, często do 20 jestem aktywny. Cały czas można wejść, napisać do mnie i poprosić o weryfikacje
no elo

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości