Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban [Ryben123]
1.Nick gracza na serwerze: Ryben123
2.Data oraz godzina odbanowania: 2020-10-12 ~14:00
3.Link do raportu z banem: https://easylife2.pl/showthread.php?tid=...n+Ryben123
4.Dlaczego odbanowujesz?: Kupno UB.
5.Powód zbanowania: Wykorzystanie buga, zniszczenie firm graczom.

Następna taka sytuacja poskutkuje dużo surowszą karą bez możliwości kupna unbana.
Mam nadzieje że to był jednorazowy wybryk z Twojej strony.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Serio z powodu 10 dni bana wydał 30 złoty?
Ale GZ
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]
  Odpowiedz
Ja jeszcze około półtorej dnia Sad
Ale też jak pomyśleć to 10 dni za 30zł ale ok
@xLeaf przymknij swoją twarzyczke bo ja tu jestem prowadzący - @Ic3Blade_ 2k20

Dobijemy 40 rep do końca października? Big Grin
  Odpowiedz
Serio??

Zniszczył ludziom firmy+ wykorzystał błąd serwera dla własnego celu i wystarczy 30 zł by odkupić swoją winę??

Ehh no ok. Twoja decyzja Adex ty tu jesteś właścicielem
Niedostępny
  Odpowiedz
Papież Carlo bana się nie boi!
Kto mówi cytatami i powiedzeniami jest głupi bo sam myśleć nie potrafi - Nauczanie Carlo XIII Księga I
  Odpowiedz
(12-10-2020, 14:34)TYTAN napisał(a): Serio??

Zniszczył ludziom firmy+ wykorzystał błąd serwera dla własnego celu i wystarczy 30 zł by odkupić swoją winę??

przecież to był ban na 10 dni, więc gdyby nie wydał 30 zł to by odkupił swoją winę czekając te 10 dni
  Odpowiedz
(12-10-2020, 14:34)TYTAN napisał(a): Serio??

Po 1 niszczylem tylko ludziom firmy s ten błąd mi w tym pomógł by to zrobić szybciej wsm zniszczylem tylko 1 firma reszta miała lekkie uszkodzenia.
Kto mówi cytatami i powiedzeniami jest głupi bo sam myśleć nie potrafi - Nauczanie Carlo XIII Księga I
  Odpowiedz
Jego kasa, jak chce to niech wydaje chłopak. Ban i tak nie był permamentny, tylko czasowy i to jeszcze na 10 dni więc i tak szybko by wrócił.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości