Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie [adamin11]
1. Nick: adamin11
2. Imię: Adam
3. Wiek:28 skończyłem w czerwcu 
4. Ile już grasz na serwerze?:
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co): Nie nigdy bo jestem uczciwy
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza: Tak
7. Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonym?: Tak
8. Ile czasu możesz poświęcic dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?): tak z 1,5 godziny bo długo pracuję 
9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań): Jestem Adam uwielbiam koty. Staram się pomagać ludziom. Chciałem dostać się do policji ale się nie udało. Więc postanowiłem że zostanę lekarzem. Nigdy nie miałem nic złamanego i znam się na medycynie.
10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?:Tak. Bo mój brat jest lekarzem i uczył mnie medycyny
11. Dlaczego akurat TY?: Ponieważ codziennie po 3 razy czytam zasady lekarza. I mój brat jest lekarzem i mnie nauczył medycyny
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?: Ponieważ kiedyś uważałem że te prace są lepsze ale teraz uważam że medyk jest lepszy
13. Czy zapoznałeś się z całą procedurą rekrutacyjną (3 etapami rekrutacji) oraz je akceptujesz? Tak
Rekrutacja ZAMKNIĘTA.
Zamykam
[Obrazek: giphy.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości