Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cała prawda o przebusky
Cześć, jeśli wiecie lub nie to przebusky tworzy podrube tego serwera a nawet mam skriny których nie bede udostępniał ale jesli administracja bedzie chciała to moge wysłać na priv .dzisiaj mnie zdegradował z administratora i musze sie na nim zemścić. cały serwer jest bardzo podobny do tego a wręcz identyczny a po tym jak mu napisałem że jak mnie zdegraduje to odrazu wyłączył serwer żeby nie dostać perma na tym serwerze. budowniczy których rekrutuje przebusky budują bardzo podobnom mape do właśnie tutaj.jesli chcecie ip tego serwera to zapraszam na pv i zniszczymy mu to gowno. Ogulnie to nie polecam być u niego w administracji bo obraża innyh, i nawet dał sobie czerwoną range moderator żeby nikt sie nie skapnął i nie dał mu tutaj bana. wiec jeśli chcecie to zapraszam na pv po ip i mu rozwalimy ten głupi serwerek tym bardziej że już prawie cały jest zrobiony od pluginów aż po mape.
  Odpowiedz
Coś podejrzewam że to miloszagent za to że dzisiaj go naprostowalismy na ts
Kto mówi cytatami i powiedzeniami jest głupi bo sam myśleć nie potrafi - Nauczanie Carlo XIII Księga I
  Odpowiedz
Wyślij mi na PW to IP
[Obrazek: IHbbHm2.png]
  Odpowiedz
No to co permik za kłamanie i za multikino na forum i toksyczne zachowanie
Gambia de miuszika dr juzink makarena
  Odpowiedz
może i "skarga" (nie oceniam)
- nie raz istniał serwer real life w minecraft
- obrażasz gracza "przebusky to cham" gdy podczas "składania skarg" powinno się być opanowanym
- mało rozpisałeś, ciągle pisałeś, zapraszam na pw
- przebusky nie reklamował żadnego serwera na EL więc no..
- pluginy są dostępne, a EL też jest budowany na pluginach (raczej)
[Obrazek: qu4itaz.png]
  Odpowiedz
karton ogarnij się i nie bądź na mnie zły dlatego że dostałeś degrada za zniszczenie połowy mapy, to nie był real life ani nic podobnego do el lecz zwykły survival na którym mieliśmy grać razem z kumplami bez osób z zewnątrz. Odblokuj mnie na mess to porozmawiamy o całym zajściu. Jeśli chodzi o zamknięcie serwera to było to kilka tygodni temu i wtedy też dostałeś tego degrada.
[Obrazek: e9CJtc9.png][Obrazek: HKWzbTh.png]
  Odpowiedz
(16-10-2020, 06:21)medi napisał(a): Nie wiem czy wiesz @Przebusky zaczął tworzyć podróbe już z półroku temu ale usunął sprawa była u @Krzys16 a @Adex napisał że @Przebusky nie będzie miał kary

Nie o ten serwer chodzi, miałem serwer survival dla kilku osób a on po degradzie postanowił się na mnie zemścić.
[Obrazek: e9CJtc9.png][Obrazek: HKWzbTh.png]
  Odpowiedz
Daj IP xdddd
"Dobre mordy w sercu, nie w biogramie"
Niedostępny
  Odpowiedz
Daj IP na PW, obczaję Co to wgl jest za serwer xDD
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości