Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awanse/Informacje/Uwagi Kadrowe Policji 17.10.2020

Awanse

Awans @marcinxd222abc z Posterunkowy na Starszy Posterunkowy
Awans @Kokoos123 z Posterunkowy na Starszy Posterunkowy 
Awans @Madzia22 z Starszy Aspirant ([Obrazek: star.png]) na Starszy Aspirant ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png])
Awans @VaRoYQ z Starszy Aspirant ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]) na Starszy Aspirant ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png])
Awans @simono06 z Starszy Aspirant ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]) na Aspirant Sztabowy ()
Awans @RaszK_ z Aspirant Sztabowy ([Obrazek: star.png]) na Aspirant Sztabowy ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png])
Awans @LadyHero z Starszy Aspirant ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]) na Starszy Aspirant ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png])
Awans @matiso9 z Aspirant Sztabowy ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]) na Aspirant Sztabowy ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png])
Awans @Urnii1 z Aspirant Sztabowy ([Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]) na Podkomisarz ()

Kilka słów ode mnie widzę że nadal staracie się w policji bardzo mnie to cieszy gratuluję szczególnie Marcinowi i Kokosowi za awans na Starszych Posterunkowych 
oraz szczególnie gratuluję aktualnie najwyższej randze w policji Urnii pamiętaj że czym wyższa ranga tym większe zobowiązania 

Uwagi/Zastrzeżenia

@Lidka340 - nie było cię na serwerze przez  4 dni jest to ostatnie ostrzeżenie ustne następne będzie już pisemne 

Informacje

@maslo_pl - pamiętaj ,że za 2 dni kończy ci się zawieszenie 
Komendant EasyLife2!
Szkoda że ma męża bo z niej "zgrabne piksele" ~Adex 2k19 xD
  Odpowiedz
Dziekowka i gratuluje innym

[Policja] Urnii1

Odpowiedz
Gratulacje
@xLeaf przymknij swoją twarzyczke bo ja tu jestem prowadzący @Ic3Blade_ 2k20

[Obrazek: 5avBDcM.png]
  Odpowiedz