Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żegnam (Przyznanie sie)
Żegnaj do grudnia.
Byłeś a raczej jesteś tak bliski posady lekarza.
Napisz tylko jak wrócisz  Confused

[Obrazek: Y9Y63x6.png]
  Odpowiedz
(08-11-2020, 13:50)Przebusky napisał(a): Dobrze ci tak kłamco a te twoje dowody na to że to nie ty były żałosne. Warto było o tym z tobą porozmawiać na ten temat na ts.

Jeżeli go szantażujesz to się nie dziwie
[Obrazek: 22x9so3.gif]
Dobijemy 66 repów?
  Odpowiedz
(08-11-2020, 14:00)medi napisał(a):
(08-11-2020, 13:50)Przebusky napisał(a): Dobrze ci tak kłamco a te twoje dowody na to że to nie ty były żałosne. Warto było o tym z tobą porozmawiać na ten temat na ts.

Nie szantażowałem, ostrzegłem go że prawda i tak wyjdzie na jaw, czekałem jeszcze aż będzie więcej dowodów na niego a to że sam się przyznał w wątku to nie mój problem. Nie wiem co on ci wmówił ale ja mu żadnego przyznania ani wątku pisać nie kazałem.
[Obrazek: LGlhO4S.gif]
  Odpowiedz
(08-11-2020, 14:07)Przebusky napisał(a):
(08-11-2020, 14:00)medi napisał(a):

Nie szantażowałem, ostrzegłem go że prawda i tak wyjdzie na jaw, czekałem jeszcze aż będzie więcej dowodów na niego a to że sam się przyznał w wątku to nie mój problem. Nie wiem co on ci wmówił ale ja mu żadnego przyznania ani wątku pisać nie kazałem.

w ogóle
  Odpowiedz
Zdesperowane dzieci wyzywające el2, żeby następnie wracać jak wrzut na dupie już tak mają. Klasyk. Coś czuje, że się 24 nie zobaczymy. Z każdym kolejnym mk coraz bardziej się pogrążasz i denerwujesz administracje. Takie dzieci uzależnione od klocków do tego stopnia, że kiedy im się odbierze histeryzują, notorycznie łamią regulamin byle by dostać się na serwer są nam zbędne. Adex tu decyduje kto ub dostanie, nawet wtedy kiedy jest promocja "możliwość kupna ub osobom bez możliwości " zawsze mogą być wyjątki.

A kiedy już te żałosne metody dostania się na serwer siłą zawiodą - bo zawsze będą osoby, które pamiętają co robiłeś i będą cie ścigać. To przyjdzie czas na wątek gdzie przepraszasz, błagasz o ub "w końcu są święta", przesłodzony lizaniem się administracji.
  Odpowiedz
papa.
  Odpowiedz
Idź i nie wracaj
Niedostępny
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości