Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o właśną Firmę
1. Nick na serwerze: _TYTAN__

2. Nazwa firmy: TVMonster [TVM]
3. Posiadasz wystarczająca liczbę pieniędzy oraz zgadzasz się na pobranie ich z Twojego konta w razie akceptacji firmy?: Tak zgadzam się.
4. Czym będzie zajmowała się Twoja firma?: Firma albo raczej Stacja Telewizyjna TVMonster będzie się zajmowała ogólnie nagrywaniem filmów ale i nie tylko. Nasza firma będzie się wyróżniała:

- Reklamowaniem firm
-Nagrywaniem wywiadów
-Nagrywaniem fabuł
-Reklamowaniem serwera EL2
-Tworzenie ciekawych i fascynujących programów kulinarnych,przygodowych i nie tylko.
-Pojawią się też ciekawe i mocne wiadomości na temat serwera
-Również TVM będzie miało opcje dla graczy którzy będą mogli za drobną opłatą zrobić własny program w naszym studiu.
-Pojawia się też ciekawostki, poradniki i inne tego typu rzeczy.

TVM to Studio z Pasją i Wyobraźnia.

Powstaje ona z myślą o Założycielach jak i graczach. Każdy znajdzie w naszej firmie coś dla siebie. Co będzie dla niech niezwykłą przygodą.

W razie Akceptacji podania proszę o dodanie do działu gracza @KryisWolf5. (proszę gracza o potwierdzenie zgody na dodanie)

Odpowiedz
Podpisuje się Smile
[Obrazek: Wolf.gif]
  Odpowiedz
ogólnie rozpatrzą to za ponad rok, ja napisałem i nie ma odpowiedzi do dziś, więc teraz kupiłem xD
[Obrazek: zg9ufRs.gif]
  Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł. Życzę powodzenia w dalszych rozwojach
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości