Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie [NICK]
1. Nick: Alpaczka553
2. Imię: Patryk(muwią na mnie Patron xd)
3. Wiek: 14lat (wiem nie przejde z tym wiekiem) :c
4. Ile już grasz na serwerze?:od Listopada 2019
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co): Nie UnU
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza:Jasne że tak :3
7. Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonym?: Oczywiście :3
8. Ile czasu możesz poświęcic dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?): Około 4 lub 5 godzin :3(może starczy)(w weekend 10 lub 11 godzin)
 9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań):                                                                                                                                                                                             +lubie pomagać  innym na serwerze|jestem typem człowieka troskliwego(jeśli ktoś się smuci pocieszam go)|ufam innym                                                                                          -nie cierpie jednej osoby|jestem wrażliwy na wyzwiska   
 10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?: ( jeśli dobrze mnie zakceptujecie ja ruwnież będę dla was życzliwym lekarzem :3)
11. Dlaczego akurat TY?: Przydał bym sie jako osoba troskliwa i pomocna w branży lekarza.Jestem często aktywny zależy jeśli chodzi o kare ale żadko się to zdarza lecz jeśli tak zawsze informuje innych że nie będzie mnie około 2 dni lub 1 dnia ale zawsze jestem aktywny (na lekcjach online też) :3
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?: Prubowałem siędostać na te dzwie branże lecz każdy muwi że nie :Sadi jestem odrzucany przez was więc pomyślałem że może to mnie przyjmiecie fajnie by było wam pomagać Heart   
13. Czy zapoznałeś się z całą procedurą rekrutacyjną (3 etapami rekrutacji) oraz je akceptujesz? Oczywiście że tak :3 Heart     (było by mi miło gdy byście mnie zakceptowali) (Buziaki Patryk) :3
Rekrutacja zamknięta.
Zamykam.
[Obrazek: giphy.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości