Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy - Podanie [SelwestTM]
1) Nick: SelwestTM.

2) Wiek: 14 lat.

3) Od kiedy grasz na naszym serwerze: gram od maja 2019 roku.

4) Czy spełniasz wymagania na rangę budowniczy? (Tak/Nie): TAK

5) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz Teamspeak3? (Tak/Nie): TAK

6) Coś o sobie (opisz się min. 5 zdań): Jestem Maciej mam 14 lat i mieszkam w Warszawie, chodzę do 8 klasy szkoły Podstawowej. Moimi zainteresowaniami są gry i e-sport (CS GO), gra na gitarze, inwestowaniem, rysowanie i w małym stopniu gotowanie. Jestem bardzo miłą i przyjacielską osobą, zawsze znajdę jakiś temat do rozmów i do tego jestem bardzo cierpliwy, ale jak każdy człowiek posiadam swoje wady np.: czarny humor (nie którzy by tego nie uznali jako wadę ale ja uznaje bo zawsze z normalnej rozmowy jestem w stanie zrobić wielki cring), czasami zdarza mi się być trochę chamskim ale to bardzo rzadko jak ktoś na serio mocno mnie zdenerwuje i do tego jestem zbyt szczery (jak ktoś np.: chce że bym coś ocenił to ja mówię swoja szczerą opinie która czasami nie jest zbyt przyjemna :/). Często pomagam nowym graczom jak np.: nie wiedzą jak zarobić, gdzie wyrobić dowód, to ja im pomogę. Bardzo dobrze się uczę dzięki temu mam bardzo dużo czasu na grę i inne rzeczy. Kocham oglądać Netflix'a i właśnie jak pisze podanie oglądam po raz czwarty  "Stranger Things". Bardzo lubię chodzić z psem na spacery (często wychodzę i wracam 2 godziny później). (nic się w sumie nie zmieniło w moim życiu więc nie mam czego dodawać).

7) Jakie masz doświadczenie związane z tą rangą?: doświadczenie posiadam dość spore, byłem w wielu firmach budowlanych i wiele budowli grom wybudowałem.

8) Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ mam duże doświadczenie w budowaniu, jestem dosyć spokojną osobą która się nie awanturuje i do tego umiem współpracować w grupie, umiem się z tą grupą jakoś dogadać.

9)  Ile czasu dziennie możesz grać na serwerze? : około 3,4,5 godzin dziennie.

10) Czy dostałeś kiedyś bana? (Jak tak to za co?): Tak dostałem raz Perma i kilka drobnych banów.

11) Link/Zdjęcia swoich autorskich budowli:  https://imgur.com/gallery/kXvQaoP
  Odpowiedz
musisz odczekac 2 tyg przed napisaniem ponownie podania
[Obrazek: Zu1J6vr.gif]
  Odpowiedz
(20-11-2020, 13:32)Azrafil napisał(a): musisz odczekac 2 tyg przed napisaniem ponownie podania

Papłyk mi pozwolił
  Odpowiedz
Na Tak
+ aktywny
+ staż
+ ładne budowle
[Obrazek: 22x9so3.gif]
Dobijemy 66 repów?
  Odpowiedz
Na tak
+aktywny
+mily