Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie [adiman5]
1. Nick na serwerze: adiman5.
2. Wiek: 14 Lat.
3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: Od 4 do 7 godzin dziennie.
4. Ile czasu spędzasz na forum: Do 4 godzin.
5. Od kiedy grasz na serwerze: Od grudnia 2019 roku potem miałem przerwę do przeniesienia na 1.15 i od kąt jest rekrutacja na ts3 to gram codziennie do teraz.
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): Tak posiadam, @medi i @Benza308 mogą potwierdzić bo gadam z nimi codziennie.
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): Tak posiadam tą wiedzę.
8. Argumenty dlaczego to właśnie ty: Jestem graczem, który zawsze pomoże lub wytłumaczy.
Nie poddaję się przy pierwszej lepszej okazji, i jeśli coś robię to robię to na 100%.
Jestem miły i nikogo nie obrażam.
Mam wytrzymałą psychikę i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi.
Umiem odpowiadać na trudne pytania.
9. Coś o sobie: (2/3 zdania) Mam na imię Adrian i mam 14 lat. Mieszkam na dolnym śląsku i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Moim zainteresowaniem jest rolnictwo, gry komputerowe oraz lubię pokopać w piłkę nożną. Jestem osobą spokojną którą ciężko wyprowadzić z równowagi. Lubię pomagać innym jak czegoś potrzebują i można na mnie liczyć w ciężkich sytuacjach.
10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: (Jeżeli pełniłeś daną funkcję więcej niż 1 raz, napisz to) Na serwerze nie byłem żadną rangą wyższą niż obywatel (chyba że wlicza się uVip z halloween)
11.Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: Najczęściej jak gram na serwerze to gadam ze znajomymi na ts3 czyli od 4-7 godzin.
12.Znajomość wymagań na Policjanta: Tak znam wymagania na Policjanta serwera Easy Life 2.
13.Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie)  Tak znam Opis pracy, Wzory na raporty i sprawdzania dowodów.
nie no, oczywiście że NA TAK
aktywny (bardzo)
miły
staż
spełnia wymagania
punktualny
ładnie rozpisane podanie

PS. Trzymam kciuki (i bardziej bym cię widział na urzędniku)
Ty jesteś Gegangen geidioto- 
-@adiman5 2k20 

(21-11-2020, 19:47)Benza308 napisał(a): nie no, oczywiście że NA TAK
-aktywny (bardzo)
-miły
-staż
-spełnia wymagania
-punktualny
-ładnie rozpisane podanie

PS. Trzymam kciuki

Dziękuję  Heart
Trzymam kciuki na za ciebie-@Benza308 2K20, Ilove to spoko morda-Benza308 2K20

NA WIELKIE TAK
+ wiek
+ ładne podanie
+ spełniasz wymagania
+ staż
+ aktywność
+ miły
+ zawsze pomoże
+ dobra ortografia
+ rozpoznawalny
+ zaufany
+ spełnia wymagania
+ nigdy nie dostał bana

Życzę powodzenia!! 
[Obrazek: 22x9so3.gif]
Dobijemy 66 repów?
(21-11-2020, 19:49)medi napisał(a):
NA WIELKIE TAK
+ wiek
+ ładne podanie
+ spełniasz wymagania
+ staż
+ aktywność
+ miły
+ zawsze pomoże
+ dobra ortografia
+ rozpoznawalny
+ zaufany
+ spełnia wymagania
+ nigdy nie dostał bana

Życzę powodzenia!! 
Dziękuję
Trzymam kciuki na za ciebie-@Benza308 2K20, Ilove to spoko morda-Benza308 2K20

Podanie Odrzucone!

Możliwe powody odrzucenia podania:

- Nie ukończone 13 lat
- Zły wzór
- Nie spełnianie wszystkich wymagań na policjanta
- Komendant uznał że podanie nie jest zbyt dobre 
- Brak TeamSpeak3

- Rekrutacja jest Zamknięta
Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości