Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policjant - Podanie [Veskat]
1. Nick na serwerze: Veskat
2. Wiek: 15
3. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na granie: Gram około 3-4 godzin dziennie.
4. Ile czasu spędzasz na forum: Na forum spędzam 2-3 godziny.
5. Od kiedy grasz na serwerze: Gram od 3,5 roku.
6. Czy masz sprawny mikrofon i komunikator głosowy (ts3): Tak, posiadam sprawny mikrofon i teamspeak3.
7. Znajomość regulaminu serwera (TAK/NIE): TAK
8. Argumenty, dlaczego to właśnie ty: Mam doświadczenie, jestem miły i umiem pracować w grupie.
9. Coś o sobie: Nazywam się Oskar, mam 15 lat i uczęszczam do klasy 8. Interesuje się architekturą i grafiką komputerową. W przyszłości chciałbym zostać architektem. Swoją przygodę z EasyLife2 zacząłem w 2017 roku, w tym czasie zdążyłem być już na wielu rangach między innymi właśnie policjant. Jestem miły, pomocny i ogarnięty, przez co nie będę sprawiał większych kłopotów.
10. Wykaz twojej historii pełnionych rang na serwerze: Pełniłem rangi: Lekarz, Urzędnik i Policjant, więcej niż 4 razy każdą.
11.Ile czasu możesz spędzać na TeamSpeak3: Na teamspeaku spędzam po 4-5 godzin.
12.Znajomość wymagań na Policjanta: Znam wszystkie.
13.Znajomość wątków policyjnych(Opis pracy,Raporty sprawdzania Dowodów)(Tak/Nie): TAK

Podanie Odrzucone!

Możliwe powody odrzucenia podania:

- Nie ukończone 13 lat
- Zły wzór
- Nie spełnianie wszystkich wymagań na policjanta
- Komendant uznał że podanie nie jest zbyt dobre 
- Brak TeamSpeak3

- Rekrutacja jest Zamknięta
Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości