Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Czy się nadaje na sprzedawcę?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
1 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kiosk "Zdrówko"] Podanie na sprzedawcę - Elsa_346
1. Nick: Elsa_346
2. Imię: Agata
3. Wiek: 10
4. Coś o sobie (min. 3 zdania): Jestem Agata i w tym roku skończę 11 lat. Jestem ogarnięta i mam dobry humor. Moją pasją jest śpiew taniec i opiekowanie się zwierzętami.
5. Dlaczego Ty? (kilka argumentów): 1. Jestem ogarnięta. 2. Zawsze chciałam pracować jako lekarz, ale nigdy mi się to nie udało. Mam nadzieję, że ta praca chociaż przybliży moje kontakty z lekarzami. 3. Mam dobry humor i świetną ortografię.
6. Twoje wady i zalety:
Zalety:
-Jestem ogarnięta
-Jestem sympatyczna
-Szybko uczę się nowych rzeczy

Wady:
-Bardzo szybko można mnie wkurzyć
7. Czy zapoznałeś się z wymaganiami? (TAK/NIE): Tak
8. Czy zapoznałeś się z regulaminem? (TAK/NIE): Tak
9. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? (TAK/NIE): Tak
10. Coś od siebie (można wpisać "brak"): Wiem, że mam za mało lat aby objąć to stanowisko, jednak myślę, że akceptując byście nie pożałowali.

[Obrazek: tenor.gif?itemid=12414601]
[Obrazek: hk5zMBL.png]

Zgłoś się do Zarządu Kiosku "Zdrówko" na omówienie Twojej pracy i szkolenie! Jeżeli zdasz, zostaniesz dodany do odpowiednich regionów i zostanie wypisany Ci awans na forum!
TeamSpeak3: easylife.gclan.pl
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości