Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kiosk "Zdrówko"] Czarna Lista - @Werciatu

Kiosk "ZDRÓWKO"
- -  - -  Czarna Lista  - -  - -

Z dniem 13 stycznia 2021r. zamieszczam gracza Werciatu na Czarnej Liście Kiosku "Zdrówko" z powodu:
- odmowa weryfikacji głosowej podczas szkolenia
- podejrzanie o podawanie nieprawdziwych informacji w podaniu
Czarna Lista obowiązuje do: 13 kwietnia 2021r.
Możliwość Odwołania: TAK

Informacja:
Już pod podaniem gracze pisali, że nie pasuje im Twój wiek podany w pierwszy etapie rekrutacyjnym. Dlatego zaakceptowałem Twoje podanie, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście tak jest. Przez dobre 30 minut, jak nie więcej, razem z Ic3Blade_ męczyliśmy się, żeby sprawdzić, czy zarzut zarzucany Ci przez innych jest prawdziwy czy nie. Za każdy razem, kiedy prosiliśmy Cię, żebyś się odezwała, albo się rozłączałaś, albo się odciszałaś, udawając, że coś mówisz. Więcej już nie mieliśmy sił się z Tobą męczyć. A z racji, że było kilka informacji co do fałszywego wieku, a Ty nie chciałaś się odezwać, aby to sprawdzić, mamy podejrzenie, że podałaś fałszywe informacje w wątku. Jeżeli masz coś na swoje wytłumaczenie, oczywiście zawsze możesz napisać odwołanie.
[Obrazek: h6eR710.png]

[Obrazek: A5Q65rO.png]
  Odpowiedz
Potwierdzam, sprawa powtórzyła się w mojej firmie. Przykro mi
Urzędnik | xLeaf
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości