EasyLife

Pełna wersja: System rekrutacji na rangę Budowniczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

SYSTEM REKRUTACJI NA RANGĘ BUDOWNICZY     W tym wątku przedstawione jest jak przebiega i jak jest oceniana rekrutacja na rangę Budowniczy Serwera EL2. Składając podanie na tą rangę trzeba mieć na uwadze odpowiedzialność jaka spoczywa na tej randze oraz wszystko tu napisane. Osoba rekrutowana może zrezygnować z rekrutacji kiedy chce. Rekrutacja na budowniczego składa się z czterech następujących etapów:I ETAP - PODANIE     Podanie należy napisać w dziale ,,Rekrutacja na Budowniczego”. Trzeba pamiętać o skopiowaniu do podania odpowiedniego wzoru zamieszczonego tutaj: http://easylife2.pl/showthread.php?tid=6
Podanie będzie sprawdzane pod względem:
  • prawidłowego wypełnienia wszystkich punktów i zamieszczenia poprawnego wzoru
  • poprawnej polszczyzny
  • spełniania wszystkich wymagań na rangę budowniczy (http://easylife2.pl/showthread.php?tid=37913)
  • zdjęć budowli (BUDOWLE MUSZĄ BYĆ W PEŁNI AUTORSKIE)

Inspektor może odrzucić podanie z własnych powodów.
Jeżeli podanie zostanie zaakceptowane, po czasie zależnym od Inspektora pojawia się wątek o II etapie rekrutacji.II ETAP - REKRUTACJA USTNA


     Kolejny etap rekrutacji na budowniczego. Rekrutacja na tym etapie odbywa się na naszym serwerowym TS3 w specjalnie do tego przydzielonym kanale. Uczestnik musi odpowiedzieć na 15 pytań (2 pytania podstawowe, 6 pytań dot. WorldEdita, 3 pytania dot. WorldGuarda oraz 4 pytania z regulaminu.) Na każdej rekrutacji jest inny arkusz pytań, tak aby każda rekrutacja była inna. Ściąganie na rekrutacji skutkuje odrzuceniem rekrutacji. Każde pytanie to 1 punkt czyli max punktów to 15.
III ETAP - DZIAŁKA REKRUTACYJNA     Przedostatni etap rekrutacji. Osoba rekrutowana dostaje przydzieloną działkę na /warp rekbud od Inspektora. Na działce należy wybudować temat nadany przez Inspektora w wątku o III etapie rekrutacji. Uczestnik dostaje na czas III etapu gm1 (NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE WYKORZYSTANIE TEGO DO ROBIENIA FAWORYZACJI ITP. JEST KARANE BANEM PERMIP, TO SAMO W PRZYPADKU IV ETAPU). Uczestnik nie ma dostępu na tym etapie do normalnych komend budowniczych (WE, WG itp.). Na wybudowanie wszystkiego jest tylko jeden tydzień czasu (+5 dodatkowych dni w razie ważnej nieobecności). Przekroczenie tego okresu skutkuje odrzuceniem rekrutacji. Działka rekrutacyjna oceniana jest ze względu na różne kategorie:
  • Estetyka i design
  • Praktyczność 
  • Wnętrze [np. umeblowanie obiektu]
  • Zewnątrz [np. ogród wokół obiektu]
  • Oryginalność

Jeżeli budowla spodoba się inspektorowi i budowniczym, osoba która rekrutowała dostanie się na budowniczego [okres próbny].IV ETAP - OKRES PRÓBNY NA RANDZE BUDOWNICZY     Jest to finalny etap rekrutacji. Osoba rekrutowana  ma do dyspozycji wszystkie komendy przysługujące budowniczym. Jest pod szczególnym nadzorem budowniczych jak i administracji. Dostaje również przydzielony teren do budowania swoich budowli. Ważne jest aby na tym etapie robić dużo raportów i być bardzo aktywnym na serwerze. Okres próbny przeważnie trwa 1-2 tygodnie. Po tym okresie, osoba rekrutowana jest oceniana przez Inspektora i pozostałych budowniczych. Pozytywne przejście tego etapu skutkuje wyjściem z okresu próbnego oraz awansem na wyższe stanowisko. Za okres próbny nie dostaje się wypłaty.

KOPIOWANIE TEGO WĄTKU GDZIE INDZIEJ JEST ZAKAZANE