EasyLife
Odwołanie [xUBlackuelv2] - Wersja do druku

+- EasyLife (https://easylife2.pl)
+-- Dział: Bany / Skargi (https://easylife2.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział:
Odwołanie od bana (https://easylife2.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Odwołanie [xUBlackuelv2] (/showthread.php?tid=61677)

Odwołanie [xUBlackuelv2] - xUBlackuelv3 - 03-05-2021

1. Nick: @xUBlackuelv2 (forum)
2. Data otrzymania bana: Nie wiem, kilka lat temu.
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: Reklama serwera
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: Podejrzewam, że to był PrzyLiss, lub ktoś inny. Nie jestem pewien.
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?:

Nie uważam iż nie słusznie zostałem zbanowany. Uważam iż to był w 100 procentach słuszny ban, jest mi za niego wstyd i chciałbym ale to bardzo chciałbym zostać odblokowany na easylife. Uważam iż przemyślałem swoje zachowanie jak i postępy.

Miłego dnia, nocy.
xUBlackuel.

RE: Odwołanie [xUBlackuelv2] - starmichu - 03-05-2021

Na nie, wystarczy poszukać raportu z banem na forum. Jak tego nie zrobiłeś to widać że ci nie zależy na tym.

RE: Odwołanie [xUBlackuelv2] - _Neroxs_ - 03-05-2021

Dlaczego stworzyłeś kolejne multikonto? Na tamtym koncie zbanowanym też możesz pisać odwołania.

RE: Odwołanie [xUBlackuelv2] - xUBlackuelv3 - 03-05-2021

Tamto konto nie jest w stanie wejść gdzie kolwiek, prawodpodobnie zmieniły się zasady kont zbanowanych - a na tamto nie przeszło.

(03-05-2021, 12:33)starmichu napisał(a): Na nie, wystarczy poszukać raportu z banem na forum. Jak tego nie zrobiłeś to widać że ci nie zależy na tym.

Z tego co widze, nie ma żadnego raportu na forum. Ban byl z kilku lat, jak już wspominałem iż żaluje tego co zrobiłem.

"2. Data otrzymania bana: Nie wiem, kilka lat temu."
Wystarczy, że poszukasz swojego raportu z banem, który powinien być. Skoro bana otrzymałeś kilka lat temu, to czemu dopiero teraz piszesz odwołanie?

(03-05-2021, 12:37)_Neroxs_ napisał(a): "2. Data otrzymania bana: Nie wiem, kilka lat temu."
Wystarczy, że poszukasz swojego raportu z banem, który powinien być. Skoro bana otrzymałeś kilka lat temu, to czemu dopiero teraz piszesz odwołanie?

Czasem człowiek potrzebuje odpowiednich myśli, a przede wszystkim dużo pomyśleć nad tym co zrobil. Raportu nie ma, ew. jest otagowany złym nickiem.

(03-05-2021, 12:39)xUBlackuelv3 napisał(a):
(03-05-2021, 12:37)_Neroxs_ napisał(a): "2. Data otrzymania bana: Nie wiem, kilka lat temu."

Czasem człowiek potrzebuje odpowiednich myśli, a przede wszystkim dużo pomyśleć nad tym co zrobil. Raportu nie ma, ew. jest otagowany złym nickiem.

Ale z tego, co widzę, masz łącznie założone 3 konta. Pierwsze zbanowane, drugie to oraz trzecie @Komishan, który zresztą był aktywny kilka minut temu, więc po co zakładałeś to konto, skoro @Komishan nie jest kontem zbanowanym?

(03-05-2021, 12:41)_Neroxs_ napisał(a):
(03-05-2021, 12:39)xUBlackuelv3 napisał(a):

Ale z tego, co widzę, masz łącznie założone 3 konta. Pierwsze zbanowane, drugie to oraz trzecie @Komishan, który zresztą był aktywny kilka minut temu, więc po co zakładałeś to konto, skoro @Komishan nie jest kontem zbanowanym?

1. jest to zbanowane.
2. to - które bylo założone nie wiem kiedy
3. @Komishan jest to konto do nicku, który jest praktycznie nie używany, a tego co widziałem teraz jest WL i żebym się dostał musze mieć odpowiedni nick. Również to konto, było zakładane na potrzeby głównie pewnej osoby.

Napisz do mnie na discord _Neroxs_#9965, żebyśmy niepotrzebnie tutaj nie nabijali postów i zaśmiecali wątku.

Sprawa została wyjaśniona na discord. Gracz od teraz korzysta tylko z konta @Komishan. Wszystkie nowe konta zakładane przez gracza będą banowane.

[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje odwołanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife