Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja Forum 2020-12-16

Aktualizacja Forum
2020-12-16

Changelog:
- Dodano ikonki przy działach (Niektóre ikonki będą jeszcze poprawiane/modyfikowane w przyszłości)
- Dodano nowy animowany banner (Autor: @axiorek, screeny: @Iloveanime)
- Poprawiono ułożenie niektórych działów
- Pozmieniano opisy niektórych działów
- Reszta czasu została przeznaczona na prace konserwacyjne.

Przepraszam że tak długo to trwało, natomiast całą aktualizacje forum ogarniałem sam (no z wyjątkiem pomocy Axiorka i iloveanime przy stworzeniu bannera animowanego) a jednak samo stworzenie ikonek do działów pochłania bardzo dużo czasu, bo trzeba najpierw poszukać odpowiednich, potem skalować, przerabiać, itp itd, dużo z tym roboty Smile ale mysle że teraz forum wygląda dużo przyjemniej i kolorowo Big Grin

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Forum wygląda lepiej, ale ja bym zrobił coś takiego, że <emotka> | NAZWA KATEGORII
Ale szacun ja się PHP uczę i trochę to trudne plus te emotki więc męczenia sie z css było sporo (tak zgaduje)
Zasługujesz na wielkie brawa
PS. Lepiej będą wyglądać mniejsze emotki
  Odpowiedz
(16-12-2020, 18:07)quenadares napisał(a): Forum wygląda lepiej, ale ja bym zrobił coś takiego, że <emotka> | NAZWA KATEGORII
Ale szacun ja się PHP uczę i trochę to trudne plus te emotki więc męczenia sie z css było sporo (tak zgaduje)
Zasługujesz na wielkie brawa
PS. Lepiej będą wyglądać mniejsze emotki

co ma php do emotek? :p

frontend tylko w html, js i css

php jest do backendu :P
  Odpowiedz
Ale jakbyś zauważył @axiorek to byś widział, że w linkach jest rozszerzenie .php
  Odpowiedz
(16-12-2020, 18:16)quenadares napisał(a): Ale jakbyś zauważył @axiorek to byś widział, że w linkach jest rozszerzenie .php

no i co ma link do php...
wszystko było robione w html
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]
  Odpowiedz
ok ok moze byc
[Obrazek: giphy.gif]PLUG DJ EL2 - @Adex to jak bodyguard, na tej dysce to stoi i patrzy. 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości