Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Mam problem i potrzebuje pomocy]
Wczoraj albo przed wczoraj kupiłem jajko konia, zrespiłem go , oswoiłem, dałem zbroje i siodło oraz dałem mu nametag (Hyży).
jechałem sobie nim po mieście gdy wjechałem na nim w niezaładowany chunk niedaleko CH3, w ogóle nie mogłem się ruszać i po kilku minutach poprosiłem o pomoc Patryczka.
On mnie tepną do mojego sklepu a koń się tepną wraz ze mną, ja już mogłem ruszać postacia ale tylko głową w górę i w dół, niestety koń się zbugował na amen: można mu było zadać obrażenia albo zaczepić smycz ale był zablokowany w miejscu, zapiołem go o płotek zeby ewentualnie nie uciekł ale gdy wróciłem na serwer po godzince przerwy to nie było śladu po koniu.

PS. oczywiście nie obwiniam Patryczka bo to spoko gość zawsze pomocny i mógł po prostu nie wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji.
(☞゚ヮ゚)☞$$$☜(゚ヮ゚☜)
[Obrazek: wg2EPpZ.gif]
  Odpowiedz
przecież to tylko koń który kosztuje grosze, ty jako legenda kupisz sobie za to parenaście a nikt ci go nie zwróci xD
[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 45 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
(06-04-2021, 17:08)shedervn napisał(a): przecież to tylko koń który kosztuje grosze, ty jako legenda kupisz sobie za to parenaście a nikt ci go nie zwróci xD

tylko no wiesz, ponad 10k stracić w niecałe 10min. to trochę słabo a utrata wynika raczej z błędu serwera niżeli z mej głupoty
(☞゚ヮ゚)☞$$$☜(゚ヮ゚☜)
[Obrazek: wg2EPpZ.gif]
  Odpowiedz
(06-04-2021, 18:53)majster18 napisał(a):
(06-04-2021, 17:08)shedervn napisał(a): przecież to tylko koń który kosztuje grosze, ty jako legenda kupisz sobie za to parenaście a nikt ci go nie zwróci xD

tylko no wiesz, ponad 10k stracić w niecałe 10min. to trochę słabo a utrata wynika raczej z błędu serwera niżeli z mej głupoty

Chlopie ludzie bieguny xmasy toporki tracili a ty na 10k narzekasz, to jest do odrobienia w 5min
[Obrazek: DctBn8s.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości