Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o dział na forum [PG]
1. Nick na serwerze: seba20

2. Nazwa firmy: PG - Pomoc Graczom

3. Posiadasz wystarczającą liczbę oraz zgadzasz się na pobranie ich z twojego konta w razie akceptacji firmy?: Oczywiście jednak chce podkreślić że chce tylko dział na forum czyli 500k

4. Czym będzie się zajmowała twoja firma?: Moja firma zajmować się będzie pomaganiem graczom. Dajemy potrzebującym darmowe itemki oraz zamierzamy w najbliższej przyszłości pomagać im również pomagać w budowaniu domku. Nie dajemy oczywiście nie wiadomo jak bogatych rzeczy typu 4 stacki diamentów albo 5 stacków kwarcu, dajemy raczej takie drobne upominki jednak w odpowiednich ilościach. Pracownicy PG bardzo  zapobiegali o to aby nasza firma miała własny dział na forum bo na razie piszemy tylko w dziale "Działalność Gospodarcza". Wracając do tematu firmy jesteśmy naprawdę poważną firmą mamy tam dostawców, budowniczych itp. również  wypłaty oraz zebrania I jak wyżej wspomniałem pomagamy graczom dając im itemki i surówce. To tyle o firmie mam nadzieje że wątek zostanie rozpatrzony pozytywnie Big Grin

Przypominam że chcemy tylko dział na forum! Który kosztuje 500k
[Obrazek: EYZMTtU.png]
  Odpowiedz
hehe. oczywiście że na TAK!
  Odpowiedz
Na tak koleżkoo !

[Obrazek: uS9iY9Z.jpg]
[Obrazek: zFAhD0f.png]

Odpowiedz
Na Tak ps zebym byl w tym dziale też
,,Ej SeKu1, Dzbanie,, - SkiperPL100 2k19
  Odpowiedz
(29-07-2018, 18:48)seba20 napisał(a): 1. Nick na serwerze: seba20

2. Nazwa firmy: PG - Pomoc Graczom

3. Posiadasz wystarczającą liczbę oraz zgadzasz się na pobranie ich z twojego konta w razie akceptacji firmy?: Oczywiście jednak chce podkreślić że chce tylko dział na forum czyli 500k

4. Czym będzie się zajmowała twoja firma?: Moja firma zajmować się będzie pomaganiem graczom. Dajemy potrzebującym darmowe itemki oraz zamierzamy w najbliższej przyszłości pomagać im również pomagać w budowaniu domku. Nie dajemy oczywiście nie wiadomo jak bogatych rzeczy typu 4 stacki diamentów albo 5 stacków kwarcu, dajemy raczej takie drobne upominki jednak w odpowiednich ilościach. Pracownicy PG bardzo  zapobiegali o to aby nasza firma miała własny dział na forum bo na razie piszemy tylko w dziale "Działalność Gospodarcza". Wracając do tematu firmy jesteśmy naprawdę poważną firmą mamy tam dostawców, budowniczych itp. również  wypłaty oraz zebrania I jak wyżej wspomniałem pomagamy graczom dając im itemki i surówce. To tyle o firmie mam nadzieje że wątek zostanie rozpatrzony pozytywnie Big Grin

Przypominam że chcemy tylko dział na forum! Który kosztuje 500k
NA TAK
[Obrazek: tenor.gif?itemid=11218974]
  Odpowiedz
NA TAK SZEFIE
  Odpowiedz
@seba20 dopisz kogo dodac do dzialu jak admina dzialu Wink
,,Ej SeKu1, Dzbanie,, - SkiperPL100 2k19
  Odpowiedz
(29-07-2018, 19:31)Semi2006 napisał(a): @seba20 dopisz kogo dodac do dzialu jak admina dzialu Wink

Napewno mnie!! XD // neutral +
The world is still the same, it's just less in it.
  Odpowiedz
Na Tak!
Smile
  Odpowiedz
a co mnie to obchodzi jak będzie na tak i mam sprawę do @seba20 więc proszę o /unignore Ryben123
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości