Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 9 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGULAMINY EASYLIFE
#11
11.04.2021

§3 Regulamin Administracji 
13. Administracja nie ingeruje w prywatne wiadomości graczy pod warunkiem, że: w wiadomościach nie występują reklamy innych serwerów/stron/działalności, obelgi w stronę serwera, społeczności easylife, jak i administracji. 
#12
2020-05-20
§1. Regulamin ogólny
Nowy pkt:
14. Zakazuje się pozostawiania tabliczek w miejscach publicznych w imieniu osób nieupoważnionych do edycji danego terenu. (Tylko kadra administracyjna ma prawo do wpisywania się w regionach publicznych.) Zgodnie z zasadą "prawo nie działa wstecz" tak samo zakazuje się niszczenia/edycji tabliczek pozostawionych już w mieście do czasu wprowadzenia tego punktu do regulaminu (wyjątek stanowią sytuacje, kiedy dany teren podlega znacznej przebudowie).
#13
2021-08-09
Zaktualizowano praktycznie cały regulamin pod nową edycje.
(Nowe aktualizacje regulaminu będą pojawiać się na bieżąco)


Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17


#14
2021-08-12
Nowy punkt regulaminu:
60. Zakazuje się przesuwania bloków pistonami w przypadku gdy blok wychodzi poza teren regionu jaki gracz ma zakupiony (przykladowo niszczy ogrodzenie działki czy ściane budynku) - w przypadku celowego działania ban od 3 do 7 dni (w krytycznych przypadkach nawet perm)


Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17


#15
§1. Regulamin Ogólny
61. Afczyć można tylko w swoim prywatnym mieszkaniu/domu oraz na górnym piętrze spawna. (Uciekanie od policji komendą /afk będzie kończyło się banem czasowym - 1h)
62. Ucieczka przed policją w postaci opuszczenia serwera będzie kończyła się 24 godzinnym banem na serwerze.


Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości