Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Moderatora!
1. Nick: imxsimon
2. Wiek: 11
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak, jestem mam parę osób np VaRoYQ itp. które mogą to potwierdzić.
4. Opowiedz coś o sobie: Szymon, 11 lat mieszka w małym miasteczku pod Opolem chodzę do szkoły podstawowej mam bardzo dobre oceny. Interesuję się komputerami grami i innymi związanymi z tym rzeczy , mam bardzo dobre powodzenie na języku polskim / angielskim / niemieckim bardzo dobrze go umiem. Lubię pomagać ludziom bardzo często jeżeli jest niezapowiedziana kartkówka itp. pomagam moim kolegom , koleżanką. Gram na EL od początku najpierw na koncie xSimoneczeq (non premium) a teraz na imxsimon (Premium) Zmiana nazwy jest związana z zmianem wieku , wymiana komputera na nowy itp. Pamiętam jak spawn był w ratuszu może nie grałem od początku tego serwera bo to było dawno ale pamiętam tylko to. Już od początku wiedziałem że ten serwer się wybije i będzie dobrym serwerem może teraz ten serwer nie ma takiej dużej aktywności ale miał pełne sloty i pamiętam jak chciałem wejść ale się pokazywało "Server Full". Mogę grać długo na komputerze na EL od 5-15 godz. Mam sprawny mikrofon posiadam ts/discord/skype
5. Czemu to właśnie Ty?: Dlaczego ja? Jak wspominałem w "Opowiedz coś o sobie:" lubię pomagać innym , mogę robić odcinki na yt z tego serwera z nazwą " Dzień z życia Moderatora EL2!" Nie mam za dużo subow tak z 97 ale myslę że to wystarczy. Mogł bym pomagać graczom bo niekiedy nie ma modów,adminów itp. A ja na serwerze jestem prawie codziennie. Znam komendy WorldEdit (Muszę się trochę poduczyć jak dawać region xddd).
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Mam na stanowisku Budowniczy.
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) : Już od początku wiedziałem że ten serwer się wybije Administracja Była Bardzo Miła pomagała Innym Adex, Yuki , VaRoYQ z administracji to moi faworyci. Starałem się na Urzędnika , Policję ale zawsze byłem neutral teraz tak się rozpisałem że mam nadzieję że mi się uda. Myślę że mi się nie uda ale próbuję.
1. Nick: lek123
2. Wiek: 14 lat
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Oczywiście.
4. Opowiedz coś o sobie: No to tak mam na Imię Olaf. I w tym roku mam 14 lat. Lubię piłkę nożna i koszykówkę. Dużo pomagam i mam dużo fajnych gier. Minecraft to była moja pierwsza gra i gram w nią już od 2014 roku w Sierpniu czyli 3 lata. Lubię komputery i robienie filmów na mój kanał na YT. Roblox to moja 2 gra zacząłem w nią grać w 2017 roku w Marcu. Trzecia gra to BlocksWorld czyli podobny Roblox która wyszła wczoraj. Wiem że to mało gier tylko 3 ale dla mnie to dużo [Obrazek: biggrin.png]
5. Czemu to właśnie Ty?: Jestem osobą ogarniętą i pomagam graczom na serwerze. Na TS3 będę się starać wbijać. Mam też już rangę jak "Policja" i umiem banować,kickować mam to już opanowane. A i nie dopisałem że jestem aktywny na forum/serwer na forum to widać bo jestem 2 w top 5 czasu online.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Jak pisałem wcześnie mam rangę policja i mam wszystko opanowane z ban,kick itd. Mogę też dawać mieszkania jakbym się dostał to oczywiście. Ja też pomagam i zawsze będę nawet jakbym nie miał żadnej rangi.
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) Tu chciałbym sobie dopisać swoje zainteresowania. No to tak lubię jeździć na rowerze po górach i po drogach. W wcześniejszym podaniu na Premiera pisałem że chciałbym zostać nauczycielem informatyki lub informatykiem. Moje najlepsze zainteresowanie to muzyka! Mam też 3 gry Minecraft,Rolox i BlocksWorld.
Jestem bardzo aktywnym policjantem i jako Moderator byłbym bardzo dobry. Smile
Jestem zabawnym graczem i znam mnie już prawie pół serwera.

Wiem że to mało ale napisałem tu szczególne rzeczy o mnie Smile

czytasz wgl sygnatury?
Niedostępny
1. Nick:krol_julian_14
2. Wiek:10
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:tak i to bardzo jak na swój wiek
4. Opowiedz coś o sobie:jetsem dokładny ogarnięty znam kadre serwera
5. Czemu to właśnie Ty?:poniewasz bardzo marze aby zostać moderatorem i mam predyzpozycjie
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:niestety nie ale zawrze trzeba od czegoś zacząć
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^)
bardzo lubię minecrafta jestem wesoły ale nie odpuszczam 
moim marzeniem jest by zostać moderatorem a easy life to mój ulubiony serwer.
Mam ts3  Big Grin
życie jest po to żeby żyć bo jak się nie żyje to jest się martwym Big Grin
~krolo

1. Nick: Varoyq
2. Wiek: 15
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Zależy jak mnie ludzie oceniają, ale myślę że w sytuacjach które tego wymagają, no to trzeba jakoś zachować.
4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Eryk, chodzę teraz dokładnie do 3 gimnazjum (które wymiera). Interesuję się grafiką i animacją komputerową. Po gimnazjum chciałbym iść do szkoły Informatycznej, lecz no wymagania są takie że średnio bym powiedział. Jestem wstydliwy, pomocny oraz towarzyski. :v Często pomagam graczom, nawet jako Komendant na serwerze. Wink Sporo graczy mi pisze żebym napisał podanie na Moderatora, więc postanowiłem że spróbuje! Big Grin Czytam mangi, oglądam też sporo anime, więc jeśli ktoś tutaj z graczy czy administracji też ogląda "Chińskie bajki" to o wiele lepiej możemy się dogadać, haha. Wink Gram na EasyLife od Stycznia tego roku, więc jakieś doświadczenia z tym serwerem mam.
5. Czemu to właśnie Ty?: Chciałbym zostać Moderatorem, ponieważ. no szczerze, to jest inne doświadczenie. Jestem Komendantem, i nawet z taką rangą staram się pomagać. Jestem codziennie dostępny na serwerze oraz na forum. Jako Komedant, wszystkie rzeczy które chciałem ogarnąć w Policji, zrobiłem, więc szczególnie dla tego piszę to podanie. Moją pierwszą rangą był Policjant, w szybkim czasie ogarnąłem sobie wszystkie komendy. Także myślę że odkąd zostałem Komendantem, to sporo rzeczy zrobiłem na przykład: Odremontowanie Komisariatu, Rekrutacje, Dodanie nowych rzeczy w "Praca - Policjant" i wiele więcej.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: W sumie, to mam rangę Komendant na EasyLife już od Sierpnia tego roku i podczas nieobecności Moderatorów, staram się pomagać graczom. W skrócie robię prawie to samo co Moderator. Big Grin
7. Dopisz coś od siebie: Sam nie wiem jakie mam szanse na dostanie się, no ale zawsze warto spróbować. Jeśli chodzi o to kto będzie Komendantem po mnie (gdybym się dostał), to mam spory dylemat, ponieważ mam parę osób na oku, lecz zastanawiam się czy sobie poradzą, poza tym niektórzy są teraz nieobecni. :v Oczywiście nie zapomniałem o tym żeby gracze mieli także dodatkowe zabawy na serwerze! Jako Moderator robiłbym często Eventy. Nawet sam wymyślałbym rożnego rodzaju zabawy! Big Grin Wszystko tylko po to żeby gracze mieli też jakąś frajdę oraz nagrody. Jeszcze dodam, że kiedy coś się dzieje na serwerze, to szybko informuje Administracje żeby to wspólnie ogarnąć. Raczej nie chcemy żeby się dalej powtarzały te wydarzenia co wczoraj czy parę tygodni temu. Wink

Życzę wszystkim osobom które piszą Podanie wielkie Powodzenia! Big Grin
1. Nick: kacperny
2. Wiek: 10
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: tak
4. Opowiedz coś o sobie: hej jestem kacper pewnie myślicie że jestem głupi ale po tej przerwie od serwera troche zmądrzałem. Interesuje mnie minecraft, yt i nauka.
5. Czemu to właśnie Ty?:jestem ogarniętą osobą pewnie myślisz że przeszedłem na inny serwer ake to chamski serwer więc wróciłem i przemyślałem swoje zachowanie ale mniejsza z tym. Zasadniczo gram w mc po 3-4 godziny dziennie ale moge grać i po cały dzień czasami. Lubie pomagać innym i jestem kultularną osobą czy wyzywałem kiedyś kogoś chyba nie (tamto z obrazą adexa to mówiłem to był hacker więc prosze zapomnijcie o tym) 

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: tak byłem kiedyś na innym serwerze nie żadnym z tych wiecie których tylko na jednym mojego kolegi i mi dobrze poszło
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) oki więc wiek to praktycznie tylko liczba i praktycznie 4-5 dni do tygodnia nie moge grać bo mi laptop mi sie zepsuł ale na forum będe i sprawdziłbym się na tej randze gdyby ktoś potrzebował pomocy odrazu bym pomagał więc Smile gdyby ktoś chciał kupić sklep sprzedałbym itd. Eventy raz na miesiąc/tydzień nie zaszkodziło by zrobić czasami to nawet 4 razy w tygodniu jeśli jakiś ważny tydzień.ortografie próbuje zawsze mieć jak najlepszą ale jak pisze na telefonie ciężko ale czasami wychodzi tak jak teraz 

Ps.TS już mam ale wbije za te 4-5 dni bo z tym laptopem problem ale może da sie na telefonie niewiem
[Obrazek: unIoVLg.jpg]
1. Nick: matifajnyK

2. Wiek: 14

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak

4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Mateusz.Mam 14 lat easylife to 1 serwer w który ciągle gram moja przygoda z rangami to urzędnik --> policjant --> ?. Nie rozumiem ludzi którzy piszą moim marzeniem jest zostać moderatorem no ciekawa czy jakby była propozycja albo byś został piłkarzem który zarabia 100k miesięcznie albo moderatorem na easylife no chyba odpowiedź jest prosta nie chodzi o to że nie chce zostać modem bardzo chce tylko to nie jest moje marzenie.jestem bardzo aktywny na serwerze wiem że jest szkoła itd ale to nie przeszkadza aby wejść na chwile na serwer i pomagać graczom.Także nie lubię osób którzy się nie dostali i piszą na forum "odchodzę" 1.Raczej obywatel nie powinien pisać odejścia bo ma wolną wolę i może grać na serwerach jaki mu się podoba.Szanuje osoby młodsze i starsze nie jestem osobą która rozumie że jak dorosły popełnił duży błąd to znaczy że jest głupi każdy ma prawo popełniać błędy jak i młody oraz starszy

5. Czemu to właśnie Ty?: jestem uczciwą osobą.Nie odchodzę z powodu nie dostania się na stanowisko.Także nie biorę wszystkich rzeczy na poważnie czasami też trzeba mieć poczucie humoru.Z ortografią u mnie nie ma problemu, nie wstydzę się rozmawiać z innymi osobami.Mam doświadczenie z pluginami oraz komendami oraz bardzo dobrze znam world edita i world guarld więc nie będzie u mnie problemu z dawaniem sklepu/mieszkania jak się nie dostanę to trudno adex twój wybór.Tak jak już wspominałem mam bardzo dużo wolnego czasu.Znam prawie całą Administracje

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
Tak byłem już modem na paru serwerach więc znam się na komendach i pluginach
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^)
Chciałem tutaj napisać że Adex stworzyłeś genialny serwer pierwszy raz poczułem uczucia w mc że czuje prawdziwe życie ta rekru na policjanta/urzędnika bardzo urelniają serwer easylife to duż krok w moim minecraftowy świecie.Życze więcej sukcesów serwera i więcej graczy Big Grin
Przepraszam za błedy pisałem na telefonie
POZDRAWIAM matifajnyK
Warto się zatrzymać, chociaż na chwilę wrócić.Być przez chwilę dzieckiem, nie patrzeć na ludzi.Przejrzeć na oczy i wywiązać się z obietnic.Mieć poczucie, że już nic nie trzeba zmienić
1. Nick: FHILIPS123
2. Wiek: 16 lat
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak jestem
4. Opowiedz coś o sobie: No siema mam na imie Kacper. Pochodzę z miasta Krakowa. Interesuje się informatyką,ASG, sporty ekstremalne,zacząłem chodzić na siłownie, lubię czasami popykać w gry z kolegami np. w PayDay 2, minecraft, itp.
5. Czemu to właśnie Ty?: Znam dobrze server sprawuje dobrą władzę jako policjant servera EasyLife. Wiem co znaczy moderator. Jaką ma odpowiedzialność na serverze.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak mam chyba podobne doświadczenie jako policjant tak mi się zdaje. Sprawdzam dobrze graczy jako Ranga policjant.
7. Dopisz coś od siebie:
Lubie czasami kontrolować graczy tzn. że sprawdzam dowód osobisty jako policjant bo to daje mi satysfakcję że ktoś pilnuje porządku na serverze, umiem się dogadać z graczami to że rozwiąże problem bez kompromisów.
Musimy krzewić wśród nas ducha zdobywców. A psychikę obrony i cierpiętnictwa zmienić w wolę zwycięstwa
ppłk. c c M. Kalenkiewicz
1. Nick: dobekowski
2. Wiek:  15lat
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak.
4. Opowiedz coś o sobie: Z charakteru jestem osobą spokojną i zrównoważoną. Nie wdaję się w spiny, staram się ich unikać. Jestem osobą szczerą i odważną, lubię pokonywać coraz to większe cele. Cechuje się pracowitością, dla mnie praca to podstawa do osiągnięcia celu. Jestem również pomocny, lubię pomagać graczom i tym, którzy takowej pomocy potrzebują. .Jestem otwarty na nowe doświadczenia. Jestem osoba pełną energii, czasami zbyt bardzo ona mnie rozpiera.Jestem osobą cierpliwą, potrafię doczekać jakiegoś wydarzenia bez pytań np. co tam będzie się działo itp. Należę do osób inteligentnych, potrafię wykorzystywać wiedzę posiadaną np. ze szkoły. 
5. Czemu to właśnie Ty?: Powinniście wybrać mnie, ponieważ jak już wyżej pisałem jestem pracowity, a chyba poszukujecie bardziej ludzi pracowitych, a nie tych co wbiją tylko na rangę, żeby nie było i elo. Mam również dystans do siebie, da się ze mną pożartować. Jestem dość aktywną osobą na serwerze. wnie z każdym.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak posiadam doświadczenie
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) Powiem szczerze byłem przygotowany do tej rangi od początku pierwszego wejścia na serwer. Fakt zrezygnowałem z Policjanta ponieważ troszkę mi się to znudziło. ale uważam że jestem godny zaufania.
1. Nick: Plutonowy
2. Wiek: 15
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: NIE!!!!
4. Opowiedz coś o sobie: Jestem Paweł mam 15 lat i bardzo lubie grac w WoTa i War Thundera a w wolnych chwilach lubie postrzelac z replik ASG i w  samotnosci pochodzic po lesie interesuje sie tez historia oraz kolarstwem górskim ^^
5. Czemu to właśnie Ty?:Nwm moze sie czegos naucze
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:Oj 0_o no tak polowicznie
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): I tak wiem ze niebede tym Technikiem ^^
1. Nick: Wicu
2. Wiek: 11
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak Smile
4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Wicek, mam 11 lat mieszkam w Bystrzycy na woj. Dolnośląskim. Mam 2 siostry starszą i młodszą wolę tą młodszą. Lubię bardzo grać w MineCraft a najbardziej na serwerze easylife2.ench.pl! Nie wiem czy mi się uda, ale mam 1% szans, że zostanę.
5. Czemu to właśnie Ty?: Za bardzo nie wiem. Chciałbym zostać bardzo Moderatorem na najlepszym serwerze!
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, 1-Admin 2-Właściciel (U kolegi na serwerze)
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) Jestem miły, ogarnięty, spokojny, towarzyski itp. Posiadam takie rzeczy jak: TeamSpeak3, Mikrofon, Skype Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości