Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Moderatora!
Skoro już każdy napisał to;
1. Nick:   SzpiegSon
2. Wiek:  prawie 15
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:  Tak myślę, jako policjant jestem ogarnięty.
4. Opowiedz coś o sobie: Witam, witam,   tu Bartosz.  Interesuję się m. in.:  programowaniem gier komputerowych.  Ostatnio zacząłem uczyć się języków programowania, jestem na C#.  Gry programuję (obecnie) w Kodu Game Lab.  To teraz  coś z życia;  jestem bardzo dobry z angielskiego, szczerze wolę mówić po angielsku. Mam także akcent angielski ;)
5. Czemu to właśnie Ty?: Hmmm..   Szczerze?  Szczerze.....   No dobra, koniec kabaretu;  Nie jestem pokłócony z nikim z adminiatracji, umiem opanować różne trudne sytuacje. Przykładem jest sytuacja z LordMkoes'em  (każdy go pamięta xD), kiedy to na serwerze napisałem co się właśnie wydarzyło.  (Nikt nie wiedział). Nie popełniam błędów ortograficznych.  Nie bluźnię, jestem osobą kulturalną. Znam dużo komend podstawowych, jak i tych "do budowania".
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Miałem, miałem, ale szczerze to wiecie na takich słabych serwerkach na miesiąc/ tydzień.
Jak pisałem w/w to ogarniam komendy.
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): Hmmm, ale co?  Te, człowieki (xD) wpadłem na coś;  

Mam nadzieję, że podejmiemy owocną i fajną współpracę.
[Obrazek: giphy.gif]PLUG DJ EL2 - @Adex to jak bodyguard, na tej dysce to stoi i patrzy. 

1. Nick: MrocznyKrul
2. Wiek: 13
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak jestem
4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Grzegorz. Mam 13 lat i chodzę do 7klasy po zakończeniu 8 klasy wybieram się do technikum informatycznego ponieważ by naprawiać komputery lub składać albo wymieniać części w pc.
5. Czemu to właśnie Ty?: Dlatego że lubie pomagać graczą,administracji,policji,urzędnikom i wszystkim
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: chyba nie ale jeśli to może zainteresować byłem urzędnikiem i dużo pomagałem.
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): Mieszkam w woj. Dolnośląskim Miasto Wrocław to dla mnie nie jest wielka tajemnica gdzie mieszkam. Tak jak pisałem wyżej lubie pomagać graczą administracji itp.
Masz tylko jedno życie, więc rób wszystko by było ono szczęśliwe ~ MrocznYY 2k19
Niedostępny
1. Nick: Pysia_Pk
2. Wiek: 16
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Mysle ze tak Big Grin
4. Opowiedz coś o sobie: Hmmmm.... nie ma duzo do gadania Jestem osoba bardzo zorganizowana
5. Czemu to właśnie Ty?: Sama nwm Big Grin
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Nie
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) mam wiele fantazji <3
Smile 
1. Nick: Agemmnachopq132

2. Wiek: Za miesiąc 15 .

3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Myślę, że tak. Byłem właścicielem serwera i znam wiele komend. Chętnie będę pomagał administracji i graczom.

4. Opowiedz coś o sobie: Także tak, mam na imię Maksymilian. Pochodzę z Podkarpacia. Chodzę do III gimnazjum. Mam dobre stopnie, oraz wzorowe zachowanie. Nauczyciele sądzą, że jestem wzorem do naśladowania. Interesuję się grafiką komputerową i montowaniem filmów. Lubię jeździć na rowerze.

5. Czemu to właśnie Ty?: Z racji tego, że byłem właścicielem serwera znam wiele komend. Pomagam graczom na serwerze. Jestem kulturalny.

6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, byłem właścicielem serwera, ale podupadł finansowo.

7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): Tak ogólnie lubię Wasz serwer. Tak szczerze jest on jedynym serwerem MC, na którym gram. Jak jest white-lista to zawsze czekam z niecierpliwością na otwarcie.
Chciałbym pozdrowić wszystkie osoby czytające to podanie, oraz administrację EL.

Były administrator EasyLife2

Big Grin 
1.NickTongueFilip
2.Wiek: 9
3.Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak
4.Opowiedz coś o sobie:nazywam się Filip. Zawsze chciałem być Moderatorem, lubię pomagać graczom na serverze..
5.Czemu to właśnie Ty?:Myślę, że nadam się na to stanowisko, lubię pracę w grupie. Rozwiązywanie problemów innych sprawia mi przyjemność .
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: TAK,mam swój server a którym jestem Właścicielem.
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^):Jestem fajny lubię grać minecrafta.
Smile Smile Smile Smile Smile Tongue Tongue TongueAngel
1. Nick: TaaZYT
2. Wiek: 12 (praktycznie 13 ;p)
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Jestem w miarę ogarniętą osobą
4. Opowiedz coś o sobie: Jestem Kinga, pochodzę z Gdyni i lubię zawierać nowe przyjaźnie.
5. Czemu to właśnie Ty?: Moje doświadczenie z tym serwerem trwa już 3 lata (od samego początku EL) więc bardzo dobrze znam administrację i myślę że bym się nadała na to stanowisko Big Grin
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Na wielu innych serwerach mam moda, helpera czy nawet Właściciela więc znam komendy (WE, itp)
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): Tak jak wcześniej mówiłam, jestem Kinga, pochodzę z Gdyni, lubię rysować, moim ulubionym przedmiotem jest plastyka i WF. Mam wielu fajnych przyjaciół, z którymi spędzam cały wolny czas. Na EL mam też przyjaciół między innymi : Amci, kati, i tak by można wymieniać dalej.
[Obrazek: pmX3bVP.png]
1. Nick: Mati17102
2. Wiek: 13.
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Jestem nawet ogarnięty chłopak wychowałem się z kulturalnej rodziny.
4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Mateusz, mam 13 lat i pochodzę z Łomży na Północnym Podlasiu. Jestem trochę zbokiem ^^, pomocny i śmieszny. Na EL2 gram od 4 miesięcy. Jeżeli będzie mi się chciało grać w mc to tylko na Easylife, bo na innych nudzę się. Na co dzień chodzę do Szkoły aka 8 klasa bo rok wcześniej zacząłem. W 7 kl. nie dużo miałem do czerwonego paska, ale brakowało 0,13 Sad. Moje zainteresowania to Informatyka,Grafika,Programistyka,Historia II Wojny Światowej. Jestem ogarniętym młodziakiem, który w klasie jest skarbnikiem. Rozmawiałem (prawie) z całą administracją serwera. Nie lubię ludzi, którzy są: niekulturalni,oszustów,ściągaczy i wygadanych. Najbardziej lubię filmy/książki np: Dramaty,Napady,Anime,Sensacyjne i Akcji.
Kocham rybki,chomiki i świnki morskie, a w tym że mam rybki podobne do Nemo. Lubię szybką jazdę na hulajnodze elektrycznej.
5. Czemu to właśnie Ty?: Szczególnie to chcę ciężko pracować jako Mod, jest to inne doświadczenie niż taki Urzędnik lub Policjant. Dużo graczy mnie zna na serwerze. Jestem aktywny na TS/MC/Forum. Myślę że jestem dobrze ogarnięty i średnio kulturalny (bardzo rzadko przeklnę, ale to bardzo rzadko) i myślę że dam radę jako Moderator. Jestem pomocny oraz całkiem miły dla graczy EL2. Jako Moderator robił bym eventy typu chowany lub ox żeby gracze mieli frajdę z gry i nagrody. Dałbym nowe propozycję na Eventy typu: Tsunami Lavy,Rekonstrukcja jakieś wojny lub operacji np: Operacja Overlord. Jestem gotowy poświęcić czas wolny, jeżeli taki będzie na EL2.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, mam bardzo duże doświadczenie, dlatego że byłem: GlobalModeratorem serwera, który zna prawie połowa polskich graczy MC i x5 Helperem/KidModeratorem x2 Moderator x1 Admin/HeadAdmin i x4 Właściciel oraz byłem Technikiem Serwera na którym napisałem skrypt na AntiCheat i Zdobywanie itemów z graczy, więc znam mnóstwo komend. Zaawansowany WE / WG / Essentials / PEX / etc etc..
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) Tak jak napisałem w pkt. 4 Jestem Mateusz mam 13 lat i pochodzę z Łomży. Mam konto na YT, które ma 46 subów i 5 materiałów i kilka live'ów z EL2. Lubię grać na komputerze i robić grafiki/avatary/miniaturki w PhotoShopie. Mam doświadczenie w tej grze, ponieważ zacząłem grać w klocki ok. września 2013r. a klocki premium kupiłem na gwiazdkę 2015r. A teraz przybliżę trochę moją historię z EL. P.S Tak dodam przed historią, że jeżeli coś się dzieje jak najszybciej próbuję poinformować rangę wyżej np: komendant,premier czy mod/admin.
Moja historia z serwerem zaczęła się na początku czerwca, gdy zobaczyłem film z Budowli w Minecraft i chciałem zobaczyć co to za serwer i czy mi się spodoba. (wtedy gdy były jeszcze kolorowe prace na chat). Grałem sobie na serwerze i mi się podobało bo jest najfajniejszy z RealLife'ów. Byłem mało znanym graczem, ale no cóż.. dopiero co zaczynałem. Po 2 tygodniach grania zakupiłem rangę UVIP wtedy zacząłem się bardziej angażować w życie serwera typu dawałem propozycję i zgłaszam tych co łamią regulamin serwera. Pod koniec czerwca wystartowała na urzędnika i wystartowałem.. Ale z tym mi się do końca nie udało. Bukolc jako "były" Premier nie zaakceptował moich 2 podań. Postanowiłem że napiszę podanie za 3 tygodnie. I z tym wreszcie udało. Dostałem się na urzędnika i byłem wtedy szczęśliwy. Tak wyrabiałem i byłem w to dobry. Dostałem doświadczonego urzędnika, ale coś złego zrobiłem i dostałem x2 spadek. W połowie sierpnia dowiedziałem się że mój ulubiony Premier opuścił Ekipę.. na zawsze! Wtedy było mi bardzo smutno bo był dla mnie czasami dobry lub ostry. Wystartowałem na Premiera.. Dałem bardzo dobre podanie Adex i Yukiva gadali ze mną na TS podczas rekru. Ale rano zobaczyłem że GabJas został premierem i jako tako ucieszyło.
I pracowałem na Urzędniku przez te 2 tyg. Potem dostałem awans i wypłata. Na początku września zobaczyłem że @VaRoYQ otworzył rekrutację. Postanowiłem że spróbuję się dostać na Policjanta i się udało. Powiedziałem że fajnie i będę starał się w nowej robocie. Tydzień później dostałem skargę bo napisałem coś nie śmiesznego.. Po 2 tygodniach może 3 dostałem awans na St. Posterunkowego. Potem poszła kolejna skarga bo nie chcący kogoś zbanowałem. Miałem 1 ostrz. i 2 małe ostrz.. Kilkanaście dni później, a mam na myśli 30 września dostałem degrada, bo zapomniałem zgłosić nieobecność zebraniu #Fail. I zrobiłem sobie przerwę od el2 na 3 może 4 dni i wróciłem. Zobaczyłem rekrutację na Moda, więc postanowiłem że też spróbuje! Może się uda i zostanę moderatorem z dobrym doświadczeniem administracyjnym, jak i z minecraftem.

Pozdrawiam użytkowników, którzy napisali podanie. Powodzenia i życzę szczęścia! P.S pozdrawiam też administrację xdd

Jestem tak stary, że byłem na prawie najwyższych stopniach wszędzie PogChamp

1. Nick: DominHQ
2. Wiek: 15
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak Big Grin
4. Opowiedz coś o sobie: Cześć, jestem Dominik, mam 15 lat. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Lubię biegać (nie siedzę 24/7 przed ekranem komputera XD). Kocham programować, to moja pasja. ^.^ Nie grałem w Minecraft'a od 4 lat, a powodem tego, była złamana ręka i poniekąd nauka w podstawówce.  Sad . Jestem takim małym śmieszkiem heheszkiem  Big Grin a poza tym jestem miły, nie jestem toksyczny, mam wysoką kulturę osobistą, a jeśli chodzi o ortografię, to staram się pisać bez błędów Smile . Na EasyLife gram od sierpnia. Poznałem ten serwer dzięki mojemu koledze, za co mu bardzo i to bardzo dziękuję Big Grin . Po kilku tygodniach grania na tym właśnie serwerze, otrzymałem rangę Policjanta. I myślę że to całkiem spoko osiągnięcie. Ostatnio na serwerze spędzam coraz mniej czasu, no bo wiadomo, SZKOŁA, KARTKÓWKI, SPRAWDZIANY, DZIENNE ODPYTYWANIE Z KILKU OSTATNICH LEKCJI, no ale jak się dostanę to myślę, że będę na serwerze coraz dłużej Big Grin (sorry za caps locka, ale jak myślę o szkole, to aż chce mi się krzyczeć XD)
5. Czemu to właśnie Ty?: Lubię pomagać ludziom, nawet jak zbytnio mi się nie chce, to zawsze znajdę jakąś minutkę, a może dwie minutki wolnego czasu. Jestem ogarnięty, co jak widać, pisałem wyżej  Smile .
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Jestem policjantem od 2 miesięcy, i posiadałem swój własny serwer minecraft - survival, działki, ( coś podobnego do EasyLife ) więc znam te najważniejsze komendy. Ogarniam tak zwanego ,,WANDA" praktycznie na 100%, ale czasami miewam drobne zaniki pamięci i zapominam jak się na przykład ustawiało region XD.
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^):  EasyLife2 to najlepszy serwer na jakim grałem kiedykolwiek. Ten cały klimat tego serwera i tej wspaniałej społeczności, to wszystko zasługa Adriana ( Adexa ) i Justyny ( Yuki ).

I to tyle! Mam nadzieję, że się dostane ^.^
Dzięki że wytrwaliście do końca no chyba, że przelecieliście tylko wzrokiem te podanie XD
Blood thicker than my codeine
地獄では、悪魔は前向きな人物です。
1. Nick: Sebussq_
2. Wiek: 13
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Oczywiście! jestem ogarnięta i w miarę spokojną osobą!
4. Opowiedz coś o sobie: Witajcie, mam 13 lat, pochodzę z małej wsi, i mam na imię Sebastian! Bardzo lubię bawić się w notepad++ bądź eclipse, bawię się także w pluginy, jak zaczynałem moje serwery! Moim zainteresowaniem zawsze było być piłkarzem lecz łatwo tego nie można dokonać po wysiłkach! Jestem spokojny a czasem gdy ktoś mnie wkurzy to łatwo się nie dam!
5. Czemu to właśnie Ty?: Dlaczego ja? ja, ponieważ nie zachowuję się jak nie wychowane dziecko, które przyszło jedynie na rekrutacje, gdyż na serwerze gram od lipca z dużymi przerwami! Posiadam duże doświadczenie w pluginach, i komendach, ponieważ nie raz nie miałem swojego serwera bądź admina! Big Grin
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Nie byłem lecz posiadałem urzędnika!
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): Na EL2 Byłem urzędnikiem więc miedzy miałbym większe doświadczenie!
  Daj reputacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) kappa
1. Nick:FreQUS
2. Wiek:13
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:Myślę, że tak Big Grin
4. Opowiedz coś o sobie:Mam na imię Mateusz i pochodzę z okolic Kielce (woj. świętokrzyskie). Dawniej trenowałem koszykówkę i mam nawet złoty medal Big Grin
5. Czemu to właśnie Ty?: Myślę, że nadam się na to stanowisko, gdyż pomoc innym osobom sprawia mi radość. Jak widzę niektóre osoby piszą: "Gdzie jest tamto", "Jak zrobić to", 'Czym zajmuję się ten, tamten" to odpowiadam na takie pytania i owe osoby już wiedzą o co chodzi Big Grin.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:Owszem
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): Jak napisałem powyżej w punkcie 4, mam na imię Mateusz, mam 13 lat i pochodzę z okolic Kielc. Trenowałem 3 różne sporty, wyżej wymienioną koszykówkę, piłkę nożna i piłkę ręczną (piłkę nożną najkrócej). Mam już doświadczenie na tym stanowisko, aczkolwiek wiem, że mnie czymś nowym zaskoczycie i będę się musiał tego dopytać ale spokojnie, szybko się uczę Big Grin.

4. Opowiedz coś o sobie:Mam na imię Mateusz i pochodzę z okolic Kielce (woj. świętokrzyskie). Dawniej trenowałem koszykówkę i mam nawet złoty medal Big Grin
5. Czemu to właśnie Ty?: Myślę, że nadam się na to stanowisko, gdyż pomoc innym osobom sprawia mi radość. Jak widzę niektóre osoby piszą: "Gdzie jest tamto", "Jak zrobić to", 'Czym zajmuję się ten, tamten" to odpowiadam na takie pytania i owe osoby już wiedzą o co chodzi Big Grin.
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): Jak napisałem powyżej w punkcie 4, mam na imię Mateusz, mam 13 lat i pochodzę z okolic Kielc. Trenowałem 3 różne sporty, wyżej wymienioną koszykówkę, piłkę nożna i piłkę ręczną (piłkę nożną najkrócej). Mam już doświadczenie na tym stanowisko, aczkolwiek wiem, że mnie czymś nowym zaskoczycie i będę się musiał tego dopytać ale spokojnie, szybko się uczę Big Grin

7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^): Jak napisałem powyżej w punkcie 4, mam na imię Mateusz, mam 13 lat i pochodzę z okolic Kielc. Trenowałem 3 różne sporty, wyżej wymienioną koszykówkę, piłkę nożna i piłkę ręczną (piłkę nożną najkrócej). Mam już doświadczenie na tym stanowisko, aczkolwiek wiem, że mnie czymś nowym zaskoczycie i będę się musiał tego dopytać ale spokojnie, szybko się uczę Big Grin.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości