Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EL-Nauka] Sponsorzy
#1


EL-Nauka - sponsorzy


Lista sponsorów:

@maslo_pl - Elita
@ -
@ -


Jak zostać sponsorem?
Sponsorem można zostać poprzez wpłacenie na firmę przynajmniej 15,000 PLN (zapłaty za usługi się nie liczą). Rangi sponsorskie można otrzymać zależnie od wielkości oddanej kwoty. Każda z nich ma specjalne przywileje, dające m. in. obniżki cen w firmie.

Rangi sponsorskie
Uczeń+ - pierwszy stopień rangi sponsorskiej, który można otrzymać za wpłacenie 15,000 PLN na firmę. Ranga ta daje możliwość skorzystania z danej usługi za darmo raz na cztery tygodnie (28 dni). 
SuperUczeń - drugi stopień rangi sponsorskiej, który można otrzymać za wpłacenie 30,000 PLN na firmę. Ranga ta daje te same możliwości co Uczeń+ oraz dodatkowo obniżkę równą 5% na każdą usługę.
UltraUczeń - trzeci stopień rangi sponsorskiej, który można otrzymać za wpłacenie 50,000 PLN na firmę. Ranga ta daje te same możliwości co Uczeń+ oraz dodatkowo obniżkę równą 10% na każdą usługę.
Elita - czwarty stopień rangi sponsorskiej, który można otrzymać za wpłacenie 75,000 PLN na firmę. Ranga ta daje możliwość skorzystania z danej usługi za darmo raz na dwa tygodnie oraz zniżkę równą 15% na każdą usługę.


Dyrektor,
[Obrazek: KbGYVaq.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości