Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NESCO] Rekrutacja na vWłaściciela, Administratora oraz Kierownika
Wymagania:
13 lat (są wyjątki)
Znajomość ortografii
Najlepiej doświadczenie

Podania piszemy pod postem!
Możliwe rangi - vWłaściciel, Kierownik, Administrator
Jest możliwość, przyjęcia kogoś na inną rangę niż pisal podanie (jedynie niższą).
Wyniki za kilka dni. 
Wzór
1. Ranga na jaką piszesz podanie:
2. Nick:
3. Imię:
4. Wiek:
5. Coś o sobie:
6. Dlaczego Ty?
7. Masz jakieś doświadczenie?
1. Ranga na jaką piszesz podanie: Kierownik
2. Nick: miko4834
3. Imię: Maciej
4. Wiek: 10 (wiem że mało ale może mnie przyjmiesz)
5. Coś o sobie: Mam na Imię Maciej. Mam 10lat, Lubię grać w mc na trybach wieloosobowych lub z kimś. Lubie grać w Just Dance 2020. Lubię w matematyce robić zadania z ułamkami zwykłymi (mnożenie, dzielenie, dodawanie, odejmowanie). Jestem miły dla innych.
6. Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem dosyć aktywny na serwerze i postaram się jeszcze bardziej ogarnąć aktywność.
7. Masz jakieś doświadczenie?: Niestety nie ale jak mnie przyjmiesz to będę miał Smile
Chyba 1 osoba która nie lubi pizzy :c
1. Ranga na jaką piszesz podanie: Z-ca właściciela
2. Nick: Dustus
3. Imię: Dustin
4. Wiek: 14
5. Coś o sobie: Nazywam się Dustin, urodzony zostałem 2 czerwca 2005 roku i mam czternaście lat ,i zamieszkuję województwo lubuskie gdzie się również obecnie kształtuję, uczęszczam do ósmej klasy szkoły podstawowej. Mam wiele zainteresowań jest to m.in. słuchanie muzyki, spacerowanie oraz chodzenie na giełdy. Na giełdy chodzę już od maleńkiego, odkąd pamiętam to miałem osiem lat, zawsze z rodzicami szedłem na takie giełdy. Na takich giełdach można było znaleźć naprawdę wszystko m.in. zabawki, części do samochodów. Można rozwijać umiejętności targowania się i zdobywać nowe doświadczenia. Uważam również ,że słuchanie muzyki może człowieka odprężyć. Ja akurat słucham muzyki po to aby zaspokoić ciszę. W zasadzie słucham pop, aczkolwiek zdarza się rap, trap. Jednym z moich ulubionym hobby jest spacerowanie, bardzo to lubię ponieważ mogę przemyśleć swój miniony dzień, wyciągnąć wnioski, można się również odprężyć. Jedną moją zaletą jest asertywność, zawsze staram się odpowiedzieć własnym zdaniem które posiada argumenty, kolejną zaletą z pewnością jest komunikatywność, szczerze to z każdą osobą którą rozmawiam staram się nawiązać kontakt tak aby było można znaleźć kompromis. Jestem osobą również strasznie gadatliwą, gdy „wejdzie” mi jakiś temat to chciałbym się wypowiedzieć tak ,aż zacznie mi brakować słów. Jednym moim marzeniem które chciałbym kiedyś spełnić to skok na buunge, uważam ,iż jest to do zrealizowania i dokonam wszelkich starań aby to marzenie spełnić. Moim celem w życiu jest aby wspomagać biedniejszych, darować ich pomocą. Niektórym przypadło gorsze życie ode mnie, to dlaczego nie pomóc? Pewnie dużo osób udziela sobie odpowiedź bo alkoholik lecz nie, nie każda osoba biedna musi być popadniętą w nałóg.
6. Dlaczego Ty?: Uważam ,iż nadaję się na to stanowisko ponieważ nie dałbym sobie wejść na głowę, potrafię wydawać przemyślane rozkazy.
7. Masz jakieś doświadczenie?: Doświadczenie w strefie kierowania innymi jednostkami posiadam.
[Obrazek: qf9IxFP.png]
1. Ranga na jaką piszesz podanie:Kierownik
2. Nick:SamekXXDnowe
3. Imię:Samuel
4. Wiek:10
5. Coś o sobie:Jestem Samuel, mam 10 lat oraz mam kota i psa. Pies nazywa się Rysiek, a kot Bona, jej pełne imie to Bonahappyfarm*pl.
6. Dlaczego Ty?:
-Rozpoznawalny
-Mam ts3 oraz sprawny mikrofon
-Ponieważ moge poświęcić na firme dużo czasu
7. Masz jakieś doświadczenie: Tak, otóż przeglądam sobie często wątki z tym związane.

Podanie na vWłaściciela
8.02.2020

1. Ranga na jaką piszesz podanie: vWłaściciel
2. Nick: Sir_Trevsky
3. Imię: Kuba
4. Wiek: 12 [Od kwietnia 13]
5. Coś o sobie: Cześć! Mam na imię Kuba i mieszkam w województwie Śląskim. Interesuję się Narciarstwem, Kolarstwem, Motoryzacją i Koszykarstwem. Na serwerze gram już od Listopada 2018r. więc staż jest dość długi. Mam spore doświadczenie i chciałbym pomóc w firmie Big Grin
6. Dlaczego Ty? Jak już wspomniałem, mam duże doświadczenie, które wygląda tak: Opiekun Recepcjonistów, Vice Opiekun Sekretarzy, Administrator PG oraz Właściciel Banku Gringotta [liczba pracowników wynosiła 19 osób] Oprócz tego, z @maxi mam raczej dobre relacje i chciałbym dużo pomóc w firmie :-D
7. Masz jakieś doświadczenie? Tak [Wspomniane wyżej]

Do notatki: Tak, xKubaYT

maxidragon napisał 08-02-2020, 14:12:
Miałeś wcześniej inny nick?
2018-2020

[*] 

Information 

1. Ranga na jaką piszesz podanie: Pisze podanie na rangę Kierownika.

2. Nick: xLeaf
3. Imię: Szymon
4. Wiek: 13
5. Coś o sobie: Interesuję się bardzo fotografią jak i też architekturą, lecz przy tym wyborze moich zainteresować bardziej bym wybrał fotografię. Posiadam cechę asertywności co bardzo się przydaje na odpowiedzialnej randze.
6. Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem ogarnięta osobą która by się nadawała na tą rangę, posiadam niektóre cechy co według mnie umożliwia zostać Kierownikiem w tej firmie.
7. Masz jakieś doświadczenie?: Tak, mam doświadczenie. Informacje o moim doświadczeniu można uzyskać po przez że byłem Opiekunem Kawiarenki w urzędzie co musiałem przy tym zarządzać kadrą i jestem takim Moderatorem/vWłaścicielem dwóch firm.

Urzędnik | xLeaf
Rekrutacja zamknięta. Link do wyników: http://easylife2.pl/showthread.php?tid=44446

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości