Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NESCO] Rekrutacja na Opiekunów

Rekrutacja na Architekta, Opiekuna Działu Banerowego oraz Otwarta!

DB - Dział Banerowy
Podania piszemy pod postem!!
Wymagania:
Min. 13 lat (są wyjątki)
Umiejętność zarządzania ludźmi
Znajomość ortografii
Screeny zwiększają szansę na przyjęcie!
Poniżej wzór:
1. Ranga na jaką piszesz podanie:
2. Nick:
3. Imię:
4. Wiek:
5. Coś o sobie:
6. Dlaczego Ty?
7. Masz jakieś doświadczenie?
W przypadku podania na Architekta:
8. W jakim stylu najczęściej budujesz?
9. Jakieś screeny budowli (ewentualnie):
W przypadku podania na Opiekuna DB:
8. Jakie banery potrafisz robić (np. litery, flagi itp.):
9. Jakieś screeny banerów (ewentualnie):
1. Ranga na jaką piszesz podanie: Opiekun Działu Bannerowego
2. Nick: Yski
3. Imię: Nikodem
4. Wiek: 14
5. Coś o sobie: Jestem Nikodem eee mam 14 lat. Pochodze z wojewodztwa Mazowieckiego a konkretnie z Warszawy ,mam kota i psa. Lubie Japoński i chyba troche Angielski heheheh
6. Dlaczego Ty? Eee bo jestem aktywny i ten teges no miły rozsądny 
7.Czy masz jakieś doświadczenie: Jasne.
8. Jakie banery potrafisz robić (np. litery, flagi itp.): Jakieś ładne wzorki , moby z mc , liter nie potrafie chyba ze z yt xd
9. Jakieś screeny banerów (ewentualnie): brak 
maxidragon napisał 19-02-2020, 21:33:
Podanie odrzucone.
[Obrazek: WLA4lg.gif]
1. Ranga na jaką piszesz podanie: Opiekun Dostawców
2. Nick: miko4834
3. Imię: Maciej
4. Wiek: 10
5. Coś o sobie: Jestem Maciej mam 10lat. Lubię grać w minecrafta na serwerach reallife i wieloosobowych. Lubię grać w Just Dance 2020.
6. Dlaczego Ty?: Ponieważ mam już doświadczenie.
7. Masz jakieś doświadczenie?: Tak w innej firmie.
Chyba 1 osoba która nie lubi pizzy :c
Information 

Formularz rekrutacyjny - Spakery
Firma: NESCO

1. Ranga na jaką piszesz podanie: Opiekun Dostawców
2. Nick: Spakery (Discord: Spaker#7249)
3. Imię: Mam na imię Filip.
4. Wiek: Rocznikowo posiadam 13 lat. 
5. Coś o sobie: Witam, jak już wspominałem powyżej mam na imię Filip i posiadam Rocznikowo 13 lat. Pierwszym moim najważniejszym hobby są stare samochody z lat dziewietnastych. Wraz z tatą, dziadkiem oraz wujkiem odnawiamy je, aby później sprzedać je za większą cenę. Uwielbam uczucie gdy patrzysz na silnik V12 starego samochodu z 1985 roku. Następnym hobby jest też Sport. Aktualnie chodzę na treningi piłki nożnej oraz piłki ręcznej. Jestem ambitnym oraz pomysłowym chłopakiem. Potrafię zarządzać grupą, w której się znajduje.
6. Dlaczego Ty?: Posiadam wiele argumentów dla których to właśnie ja powinienem dostać się na stanowisko Opiekuna Dostawców. Nigdy nie daje sobie wejść na głowę, a gdy ktoś próbuje to zrobić, otrzymuje wtedy z góry degrada. Jestem stanowczy co do swoich pracowników, ponieważ wiem, czego im potrzeba z mojej strony. Zawsze staram się być zaangażowany w wykonywaną przeze mnie pracę. 
7. Masz jakieś doświadczenie?: Tak, posiadam bardzo wygórowane doświadczenie, jeżeli chodzi o prowadzenie grupy. Ponadto, nie raz pełniłem funkcje Kierownika, Opiekuna czy Administratora. Jako priorytet w doświadczeniu wezmę stanowisko Opiekuna Globalnego w discordowym bocie, który posiada 2300 serwerów. Myślę że bardzo dobrze poradzę sobie na stanowisku Opiekuna Dostawców, ze względu na moje poprzednie stanowiska.  Heart 

Pozdrawiam, Spakery. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości