Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NESCO] Podanie Na MR. Oleder
1. Ranga na jaką piszesz podanie: Menager Restauracji

2. Nick: Oleder
3. Imię: Aleksander
4. Wiek: 13 Lat
5. Coś o sobie: Hej! Mam na imię Olek i mam 13 Lat. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim gdzie chodzę do 7 klasy podstawowej. Moimi hobby jest granie w easy lifea, granie w koszykówkę oraz piłkę nożną. W wolnym czasie lubię także robić miniaturki,grafiki. Jako dziecko zawsze chciałem zostać programistą, ponieważ kiedyś uczyłem się programować w notatniku, lecz dziś rozważam pomiędzy Lekarzem a Programistą. Jestem osobą w swoim rodzaju:
-Kreatywną
-Miłą
-Spokojną
-Cierpliwą
-Punktualną  
6. Dlaczego Ty? Ponieważ jestem dość pracowity oraz wypełniam swoje zadania na wybranym stanowisku w 100%.  Jestem również punktualny co znaczy że nie spóźniam się z wątkami bądź różnych rodzaju zebrań. 
7. Masz jakieś doświadczenie? Tak, mam doświadczenie takie jak vOpiekun Egzaminatorów co jest dużym plusem, ponieważ wiem jakie wątki pisać jak pisać awanse,degradację oraz najważniejsze jak zarządzać kadrą. Również kiedyś prowadziłem firmę z jedzeniem a że piszę podania na Menagera restauracji to można powiedzieć że byłem takim menagerem małej restauracji.

Z Poważaniem
@Oleder
maxidragon napisał 19-02-2020, 21:35:
Podanie przyjęte! Wyślij mi na PW swojego Discorda.
[Obrazek: 5C2A2798D79E584E292802AC582EF056D8A59372]
Podania piszemy pod postem. To wezmę pod uwagę jednak następne już nie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości