Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzór na dostawce [Richfield Comapny]

Wzór na dostawce: 

1. Nick:
2. Wiek:
3. Od kiedy grasz na serwerze?:
4. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na firmę?:
5. Czy posiadasz sprawny mikrofon i ts3?:
6. Coś o sobie:
7. Argumenty dlaczego to właśnie ty?:
*8.Jakie przedmioty mógłbyś dostarczać?:

Podania proszę pisać w tym wątku!

Kiedyś to było
  Odpowiedz
1. Nick: miko4834
2. Wiek: 10
3. Od kiedy grasz na serwerze?: od chyba lutego poprzedniego roku
4. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na firmę?: ok. 2/3godz.
5. Czy posiadasz sprawny mikrofon i ts3?: tak i tak
6. Coś o sobie: Jestem Maciej, mam 10lat. Lubię grać w minecrafta na serwerach reallife i na trybach wieloosobowych. Lubię grać w just dance 2020.
7. Argumenty dlaczego to właśnie ty?: Ponieważ mam dosyć dużo itemów które będą może tam potrzebne.
*8.Jakie przedmioty mógłbyś dostarczać?: drewno, rudy itp.
Chyba 1 osoba która nie lubi pizzy :c
  Odpowiedz
1. Nick: KQBA
2. Wiek: 14 lat
3. Od kiedy grasz na serwerze?: Od ponad roku z niewielką przerwą
4. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na firmę?: Mam regularny dostęp do różnych przedmiotów, oraz gram około 2/3 godziny dziennie, czyli co jakiś czas bym coś zanosił
5. Czy posiadasz sprawny mikrofon i ts3?: Tak
6. Coś o sobie: Mam na imię Jakub, uczę się w siódmej klasie. Interesuję się kalisteniką (Street Workout), ogólnie sportem, oraz informatyką, przez dłuższy czas pisałem aplikacje i skrypty, ale nie mam już do tego zapału. Głównie spędzam czas że że znajomymi, na graniu czy uprawiając kalistenikę
7. Argumenty dlaczego to właśnie ty?: Dużo czasu spędzam na serwerze oraz mam ponad rok stażu. Mam dużo przedmiotów w domu i dużo przedmiotów zbieram, aby regularnie moc dawać je do firmy
8.Jakie przedmioty mógłbyś dostarczać?: Surowce budowlane, kopalniane oraz rzadkie
Obywatel
Niedostępny
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości