Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa dotycząca Zebrania Policji
#1
Star 
SPRAWA
O  
ZEBRANIU POLICJI


Witam, tak więc dzisiaj odbyło się Zebranie Policji zrobione przez naszego Komendanta SzpiegSona, mnie niestety nie było, ale kiedy wróciłem, to okazało się że Spotkanie okazało się wielkim nieporozumieniem. Okazało się że SzpiegSon, faworyzuje jednego z Policjantów i nie tylko! O tym rozpiszę się na dole. Od razu dziękuje niektórym osobom które pomagają mi w napisaniu tego, ponieważ niestety no ale mnie nie było. 

Tak więc na początku Zebrania Komendant (SzpiegSon), grał sobie w CS'a z FHILIPSem, nie zajmował się Zebraniem, do tego Policjanci czekali ok. 15 minut aż skończą oni grać. W tym momencie FreQUS napisał że nie ma mikrofonu, wtedy FHILIPS zwyzywał go, że "nie nauczył się mówić" itp. Zaczęli się kickować nawzajem z TeamSpeaka (Pierwszy zaczął FHILIPS), przenosili się. SzpiegSon pozwalał swojemu koledze (FHILIPSowi) na wyrzucanie z kanału Policjanta FreQUSa. SzpiegSon spytał się tylko dwóch Policjantów o obecności (sprawy Policyjne) z (tego co mi mówią inni) ośmiu czy dziewięciu. 
Następnie połowa naszych Funkcjonariuszy poszła na drugi kanał, ponieważ nie chcieli słuchać tego Zebrania. FHILIPS, powiedział żeby zdegradować te osoby które wyszły, SzpiegSon do tego potwierdził to. (Na szczęście nie zdegradował ich) Od razu zaznaczę ze Zebranie było nie obowiązkowe. SzpiegSon przyszedł do tych Policjantów którzy wcześniej poszli. FHILIPS przybył na chwile na Zebranie, a następnie przeniósł na inny kanał i dalej sobie grał w CS'a. W tym momencie nasz Komendant zakończył Zebranie. Komendant spytał się Marcina czy z budynku gdzie jest basen, mógł przerobić go na Posterunek. Z tego co słyszałem to Adex nie zatwierdził jego propozycji na zbudowanie tego.

DOWODY ŻE KICKOWALI SIĘ ORAZ JEST ROZMOWA POLICJANTÓW:
http://wklejto.pl/307042

Mnie niestety nie było na Zebraniu więc niektórych rzeczy nie wiem, ale dzięki paru osobom udało mi się to jakoś napisać.  Wink


Mam też parę swoich uwag dotyczących SzpiegSona:
- Zdegradowałeś MrocznegoKrula mimo że napisał nieobecność (http://easylife2.pl/showthread.php?tid=4197), według mnie powinieneś dać mu ostrzeżenie lub nawet nic.
- Nie dałeś FHILIPSowi ostrzeżenia mimo że on zaczął całą tą aferkę. (W skrócie - faworka), za to FreQUS dostał...
- Do tego skoro widzisz że Policjant ewidentnie nie zajmuje się swoja pracą, np. FHILIPS123 czy GalipTV, to powinieneś ich zdegradować.
- W Kadrze Policyjnej są ostatnio tylko dramy, nic więcej.
- Nie wypełniasz swoich niektórych propozycji lub które wprowadziłeś to są tylko takie "kosmetyczne", nic nie dodają nowego.

Nie spodziewałem się będzie aż taki problem z tobą. Kierują tobą inni. Myślałem że będziesz sprawiedliwy wobec wszystkich Policjantów, nie będziesz robił żadnej faworki itd.
Naprawdę zawiodłem się.
#2
sama prawda niestety ;/
#3
Prawda
Warto się zatrzymać, chociaż na chwilę wrócić.Być przez chwilę dzieckiem, nie patrzeć na ludzi.Przejrzeć na oczy i wywiązać się z obietnic.Mieć poczucie, że już nic nie trzeba zmienić
#4
Prawda
The more you care the more 
you have to lose.


-Harry Potter.
#5
SzpiegSon Degrad
Blood thicker than my codeine
地獄では、悪魔は前向きな人物です。
#6
Potwierdzam
Policjant EasyLife2!
Szkoda że ma męża bo z niej "zgrabne piksele" ~Adex 2k19 xD
#7
Prawda :/ A mówił, że nie toleruje faworki.
"Jak się tak leży godzinami w nocy, to myśleniem można zajść bardzo daleko i w bardzo dziwne strony, wiesz..."


- Stanisław Lem, "Solaris" 
#8
To jest Prawda!
Teraz o tym wiem..Kiedy swiat na mnie czasem..Pogniewa sie..Daje smutek Bym tam gdzie wiezowca oko..Siedziala az do zmroku..Sama tak
#9
Prawda
Blood thicker than my codeine
地獄では、悪魔は前向きな人物です。
#10
prawda


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości