Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NESCO] Opis firmy!
#1
Star 

 Firma "NESCO" - wątek główny

RESTAURACJA
Rekrutacja do restauracji jest obecnie: zamknięta!

Stanowiska w restauracji:

Kierownik restauracji - osoba znajdująca się na tym stanowisku nadzoruje poprawne działanie restauracji, wchodzi ona w skład kierownictwa restauracji. Do zadań kierownika należy składanie raportu do zarządu uzupełniając odpowiedni formularz. Osoba znajdująca się na tym stanowisku ma prawo do degradacji oraz awansowania pracowników zgodnie z ustalonymi kryteriami. Dodatkowo kierownik ma prawo do wprowadzania zmian na terenie restauracji po wcześniejszej konsultacji z zarządem firmy. Zarabia on 10 tysięcy złotych

Z-ca Kierownika restauracji - osoba znajdująca się na tym stanowisku jest zobowiązana do: uzupełniania odpowiednich formularzy, wypisywania wypłat pracownikom restauracji na forum. Jak sama nazwa wskazuje zastępuje ona kierownika restauracji i jest jego "prawą ręką". Zarabia on 8 tysięcy złotych.

Pracownik - jest to osoba która została wprowadzona w struktury restauracji po raz pierwszy, jej zadaniem jest zdobywanie wiedzy oraz przyjmowanie oraz wydawanie zamówień. Zarabia on 6 tysięcy złotych
MENU:
Zupka Chińska - 210 PLN

Woda z Lodowca - 350 PLN

Stek - 160 PLN

Kurczak z Rożna - 200 PLN

Ryba - 100 PLN

Fryteczki - 130 PLN

Ciasteczko - 8 PLN

Ciasto Rodzinne - 195 PLN

Ziemniaczek Pieczony - 35 PLN

Hard Liquor - 980 PLN

Baranina - 170 PLN

Marchewka - 25 PLN

Browar - 220 PLN

Carlo Rossi - 570 PLN
Kawa - 240 PLNDOSTAWCY

Rekrutacja na dostawcę jest obecnie: zamknięta!


Stanowiska:


Opiekun Dostawców - Jest to osoba która nadzoruje prawidłowe działanie swoich podopiecznych, stanowisko te wchodzi w skład zarządzania dostawcami. Jest to osoba która podejmuje ważne decyzje w sprawie dostawców po wcześniejszej konsultacji z kierownictwem firmy. Osoba znajdująca się na tym stanowisku nie jest zwolniona z dostarczaniem dostaw do firmy. Osoba znajdująca się na tym stanowisku ma prawo do nagradzania oraz karania zgodnie z kryteriami oraz wcześniejszej konsultacji z zarządem firmy. Zarabia on 10 tysięcy złotych.


Dostawca - jest to osoba która dostarcza dostawy do firmy. Aby znaleźć się na tym stanowisku trzeba złożyć podanie zgodnie z wzorem apelacyjnym o przyjęcie który znajduje się w dziale NESCO. Zarabia on 6 tysięcy złotych.


DZIAŁ BANEROWY

Rekrutacja na pracownika działu banerowego jest obecnie: zamknięta!


Stanowiska:


Opiekun działu banerowego - osoba znajdująca się na tym stanowisku koordynuje prawidłowe działanie działu banerowego. Opiekun działu banerowego ma prawo do nagradzania oraz karania swoich podopiecznych zgodnie z kryteriami. Osoba nie jest zwolniona z robienia banerów. Opiekun powinien posiadać głównie wyobraźnię oraz kreatywność do robienia nowych wzorów jak i banerów. Potrafić powinien przekazać wiedzę jak zrobić baner, gdzie można go wykorzystać oraz inne ciekawe zagadnienia. Zarabia on 10 tysięcy złotych.


Pracownik działu banerowego - jest to jak sama nazwa wskazuje pracownik. Wykonuje on banery oraz je sprzedaje - zarabia on 6 tysięcy złotych.


ADMINISTRACJA


Stanowiska:


Właściciel - jest to pierwsze w hierarchii firmy stanowisko, osoba znajdująca się na tym stanowisku decyduje o bardzo ważnych zmianach które są wprowadzane w firmę. Koordynuje on poprawne działanie firmy. Jest to najważniejsze stanowisko w firmie i pod niego podlegają wszyscy pracownicy firmy "NESCO".


Z-ca Właściciela - jest to osoba która doradza dla Właściciela firmy "NESCO", jest to druga w hierarchii firmy osoba. Koordynuje on poprawne działanie firmy poprzez odpowiednie arkusze. Zarabia on 15 tysięcy złotych.


Administrator - Osoba koordynująca poprawne działanie mniejszości firmy (dostawcy, dział banerowy, restauracja). Jest to osoba trzecia w hierarchii firmy. Zarabia on 13 tysięcy złotych.


Kierownik - osoba znajdująca się na tym stanowisku jest odpowiedzialna za poprawne działanie mniejszości firmy, jest to prawa ręka administratora. Kierownik  musi uzupełniać tabliczki z brakującym towarem. Zarabia on 11 tysięcy złotych.Możliwe odznaczenia do zdobycia w firmie:

[Obrazek: clock-icon.png] - Ponadprzeciętna aktywność
[Obrazek: shovel-icon.png] - Duży projekt budowlany
[Obrazek: 828409_business_512x512.png] - Wpłacenie pieniędzy na firmę (Od 10k)
[Obrazek: qf9IxFP.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości