Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NESCO] Rekrutacja (Dostawca, Pracownik DB, Pracownik restauracji)
#1


Rekrutacja do firmy NESCO 03/04/2020 na stanowiska:
Dostawca, pracownik działu banerowegoCzym jest NESCO?
- NESCO jest to firma zajmująca się głównie tworzeniem banerów oraz ich sprzedawanie. W NESCO posiadamy mniejszości są to dostawcy, pracownicy działu banerowego oraz pracownicy restauracji. Składając podanie do jednej z nich pamiętaj ,że będziesz musiał/musiała przejść okres próbny aby (czyt. stanowisko niepełnoprawne/sprawdzające) który będzie trwał tydzień. Przez tydzień wasza praca jest bardzo dokładnie analizowana oraz sprawdzana czy dobrze ją wykonujecie. Proszę napisz w punkcie coś o sobie o ulubionym hobby o ile takie posiadasz, jeżeli nie po prostu napisz ,że nie masz. Po pozytywnym przejściu okresu próbnego, zostajecie wpisani na stanowisko pełnoprawne - na którym zarabiacie tyle samo. Oczywiście w naszej firmie istnieje system nagradzania oraz karania - do tego mają prawo Opiekunowie danej mniejszości oraz kadra administracyjna która na bieżąco analizuje waszą pracę oraz koordynuje jej działanie. Firma jest oparta na formularzach oraz arkuszach google - to na nich głównie jesteśmy w stanie dobrze monitorować waszą pracę. Po napisaniu podania oczekujecie na wątek z wynikami rekrutacji, to w nim będą zawarte dalsze instrukcje jak postępować.  Informujemy również ,że po napisaniu podania i zaakceptowaniu go odbycie profesjonalne szkolenia na których dowiecie się na czym polega wasza praca.

Wymagania:
- Dobry pracownik naszej firmy powinien się charakteryzować tym ,że potrafi pracować w grupie - na tej podstawie będziemy się głównie kształtować. Pisząc podanie do naszej firmy nie spodziewaj się tego ,że ktoś będzie was poniżał (czyt. konflikt) jeżeli takie coś się pojawi jest to oczywiście rozwiązywane natychmiastowo. My tworzymy wspólnotę dlatego w naszej firmie jest potrzebna taka cecha jak komunikatywność - musimy dobrze się rozumieć. Dobrą cechą będzie jeszcze wiek, najlepiej jest to liczba trzynaście, pamiętajcie wiek to tylko liczba. Jeżeli nie posiadasz trzynastu lat, to nie patrz na to - po prostu wysil się i napisz coś więcej z pewnością osoby sprawdzające wezmą to pod uwagę. Jednak są wytyczne co do danych mniejszości, a oto one:

Dział banerowy 

- podstawowa znajomość tworzenia banerów (jak nie potrafisz tego robić, nie martw się my Ci pomożemy)
- umiejętność porozumiewania się z graczami (czyt. komunikatywność)
- kultura osobista (czyt. podstawowe zwroty grzecznościowe a może i co więcej )

Dział Dostawców

- chęć zwiedzania świata (czyt. podróżowanie po survivalu)
- częsta możność przynoszenia itemów 
- praca w grupie


Wzór apelacyjny o przyjęcie do firmy:

Tytuł: [NESCO] Podanie - Nick

1. Nick na serwerze: (tutaj wpisz swój nick)
2. Mniejszość do której chcesz dołączyć: ( Dostawca, pracownik działu banerowego)
3. Coś o sobie: (mają tutaj się znaleźć takie informacje jak: imię, wiek, skąd pochodzisz, cechy charakteru pozytywne oraz negatywne - jeżeli chcesz dodać więcej, zrób to)
4. Dlaczego ty?: (napisz dlaczego jesteś odpowiedni na to stanowisko)

*Podania piszemy w osobnych wątkach w dziale NESCO 
[Obrazek: qf9IxFP.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości