Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekret Odnośnie Maslo_pl [Katedra]
Szczęść Boże
z Dniem 28.04.2020 
Powierzoną mi władzą Biskupią i Ordynarią Generalną
nadaję oto dla Księdza masla_pl 
tytuł
Kanonika 
Niech Bóg błogosławi ci, abyś ty obdarzony mocą Kapłańską
szerzył słowo Boskie na świat

Uroczystości nadania tytułu po otwarciu serwera

Uhonorowany za zasługi dla kościoła lokalnego serwera EasyLife pomoc Biskupstwu i angażowanie się w jego życie

Podpisano 
Je.Ks.Biskup ProXor
Wikariusz Generalny 
Diecezji EasyLife
[Obrazek: 7993403df6fba.gif]
  Odpowiedz
Moje gratulacje
  Odpowiedz
Za przeproszeniem jest to durne jak dla mnie...
The more you care the more 
you have to lose.

-Harry Potter.
  Odpowiedz
(28-04-2020, 20:52)Kinia22 napisał(a): Za przeproszeniem jest to durne jak dla mnie...

Proszę nie nabijać wątków dowidzenia
  Odpowiedz
(28-04-2020, 20:55)ProXor napisał(a):
(28-04-2020, 20:52)Kinia22 napisał(a): Za przeproszeniem jest to durne jak dla mnie...

Proszę nie nabijać wątków dowidzenia

Ej ale bez dramy kurcze... 
Po prostu uważam, że za bardzo się wczuliście 
rozumiem, że server jest real life no ale bez przesady 
Jestem osobą wierzącą i nie podoba mi się to tak trochę...
Takie jest moje zdanie podkreślam.
The more you care the more 
you have to lose.

-Harry Potter.
  Odpowiedz
osobiście mi nie przeszkadza że tak robisz ale możesz urazić kogoś uczucia religijne udając biskupa czy czym tam jesteś. I naprawde ktoś może na tym ucierpieć bo tu nie chodzi o wyzwiska tylko o wiarę i ktoś może na cb napisać skarge i będzie mieć racje
[Obrazek: 8BQCppg.png]
  Odpowiedz
(28-04-2020, 22:44)placek12 napisał(a): osobiście mi nie przeszkadza że tak robisz ale możesz urazić kogoś uczucia religijne udając biskupa czy czym tam jesteś. I naprawde ktoś może na tym ucierpieć bo tu nie chodzi o wyzwiska tylko o wiarę i ktoś może na cb napisać skarge i będzie mieć racje

w czym będzie mieć racje katedra działa jako w pełni zalegalizowana firma a obrzedy odbywają się na /rp które działa na odległość 30 kratek
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości