Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Migracja Konta - Podanie [Risky2405]
Nick konta non-premium zarejestrowanego na naszym serwerze: Risky2405
Nick nowego konta premium: _Neroxs_
Co chcesz przenieść ze starego konta na nowe?: Wszystko (działki (mogę podać miejsca na PV), pieniądze, rangę, wszystko po prostu)
Czy akceptujesz to, że Twoje stare konto zostanie zablokowane na naszym serwerze?: Tak, możecie z nim zrobić tak na prawdę co chcecie xD
Dowody zakupu konta premium (najlepiej SS ze strony Mojang): https://imgur.com/a/mi0DfG4

P.S. Jeśli Administracja chciałaby jakieś bardziej "przejrzyste" screenshoty udowadniające zakup, mogę przesłać na PV, ponieważ MineCraft'a nie kupiłem na oficjalnej stronie Mojang, tylko na innej stronie (nie co taniej (nie chcę tutaj reklamować, żeby jeszcze bana nie wyrwać xD)).
A i prosiłbym o przeniesienie tego wątku do odpowiedniego działu, ponieważ nie przemyśleliście permisji dla rang tworząc ten dział i nie daliście mi dostępu do pisania nowych wątków xD
Krzys16 napisał 30-04-2020, 15:58:
Przeniosłem do właściwego działu
[Obrazek: h6eR710.png]

ROAD TO 100 REP+ DO KOŃCA LIPCA!
Mój pies sie tak nazywa :/
A myślałem, że mam słaby nick
[Obrazek: ct5v5Nc.png]
Nick podobny do nicka Noxerka
[Obrazek: TCUdl9s.png]
Eee risky jest lepszy :v
Po prostu obywatel, w dodatku właściciel ksw.
(30-04-2020, 16:00)sholem napisał(a): Mój pies sie tak nazywa :/

Mój się nazywa Nero, więc po części też od tego wziąłem nick Smile
[Obrazek: h6eR710.png]

ROAD TO 100 REP+ DO KOŃCA LIPCA!
E no Risky serio? :c
Risky fest lepsze
[Obrazek: 2qFN9Lf.jpg]

Da radę 100 rep+ do końca wakacji? 
Jak serwer będzie już działał zajmę się tym.
[Obrazek: aK6r0j5.png]
  Moderator [OP] Bagieta
Zamykam.

http://easylife2.pl/showthread.php?tid=48771

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości