Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Migracja konta
1. Nick konta non-premium zarejestrowanego na naszym serwerze: OsxarPL
2. Nick nowego konta premium: Amebus
3. Co chcesz przenieść ze starego konta na nowe?:wsyztsko , pieniądze, działkę,itemy
4. Czy akceptujesz to że Twoje stare konto zostanie zablokowane na naszym serwerze?:tak
5. Dowody zakupu konta premium (najlepiej screen ze strony mojang):w załączniku ss meila
Krzys16 napisał 15-05-2020, 14:57:
mógłbyś jeszcze przesłać zdjęcie ze strony Mojangu z widocznym twoim nowym nickiem?

Załączone pliki Miniatury

[Obywatel]
mógłbyś jeszcze przesłać zdjęcie ze strony Mojangu z widocznym twoim nowym nickiem?
[Obrazek: IHbbHm2.png]
Niedostępny
W załączniku

Załączone pliki Miniatury

[Obywatel]
Jak serwer będzie już otwarty to ci to załatwię Wink
Niedostępny
(15-05-2020, 17:39)Krzys16 napisał(a): Jak serwer będzie już otwarty to ci to załatwię Wink

Pamiętaj że mam 2 działki Tongue znaczy 1 normalna i 4 połączone xD
[Obywatel]
Tani minecraft Boże
(15-05-2020, 17:39)Krzys16 napisał(a): Jak serwer będzie już otwarty to ci to załatwię Wink

Nie opłaca się bo za tydzień juz pewnie nie będzie miał tego konta
(16-05-2020, 10:08)Sitroxv2 napisał(a):

Nie opłaca się bo za tydzień juz pewnie nie będzie miał tego konta

Mam full accesta zmieniony e-mail hasło
[Obywatel]
Zrobione
http://easylife2.pl/showthread.php?tid=48796

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości