Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Zniknął BIEGUN!
Nick: Sir_Trevsky
Data i miejsce występowania błędu: Po zmianie hostingu
Opisz błąd: Zniknął mi kilof BIEGUN :c Wiem że administracja nie odpowiada za stracone itemy ale no to jest drogi item i zniknął nie z mojej winy. Szukałem 30 minut po wszystkich działkach i skrzynkach ale po prostu nie mam go! A był chyba w eq lub BP
Jakiś SS:[Obrazek: APyDUro.png]
[Obrazek: 2qFN9Lf.jpg]

Da radę 100 rep+ do końca wakacji? 
  Odpowiedz
smutek
  Odpowiedz
Nie martw się mi zniknął trójząb
Niedostępny
  Odpowiedz
z trójzębami jest tak samo 2 osobą nagle zniknely tak o ;/
[Obrazek: uIrzLzU.png]
  Odpowiedz
(01-06-2020, 15:41)nobasek napisał(a): z trójzębami jest tak samo 2 osobą nagle zniknely tak o ;/

trójząb jest wart 2mln?

Odpowiedz
Większości graczą też zniknął (w tym mi). Prawdopodobnie nie będą oddawane, ponieważ nie dowodów czy ktoś miał albo nie. Ktoś może nas okłamać, że miał bieguna, a nie chcemy zaryzykować, bo ktoś może sobie zarobić na nim.
Też mi jest smutno, bo to był mój jedyny szybki kilof
[Obrazek: gCT0kaq.png]
  Odpowiedz
(01-06-2020, 15:47)NiftyPL napisał(a): Większości graczą też zniknął (w tym mi). Prawdopodobnie nie będą oddawane, ponieważ nie dowodów czy ktoś miał albo nie. Ktoś może nas okłamać, że miał bieguna, a nie chcemy zaryzykować, bo ktoś może sobie zarobić na nim.
Też mi jest smutno, bo to był mój jedyny szybki kilof

A czyli pewnie calemu serwerowi. to dzk za info ;v

Odpowiedz
A mi zniknął dosyć dobry łuk...
  Odpowiedz
mi chyba tez zniknal
polsga gurom
  Odpowiedz
Mi ity nie znikają dziwne
Chyba 1 osoba która nie lubi pizzy :c