Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Znikające itemy od dawien dawna
@nobasek namówił mnie do napisania tego wątku.
Nick: @piekielny
Data i miejsce występowania błędu: od zawsze i jeszcze wcześniej.
Opisz błąd: No ogólnie prawie każdy z nas spotkał się z sytuacją gdzie zniknęły mu jakieś itemy na których mu zależało, były cenne itp, ten bag pewnie jest od początku servera, nie wiem nie grałem wtedy ale zakładam że tak jest, znikają kilofy, bieguny, siekierki, miecze, trójzęby, łuki, no ogólnie wszystko, i gracze niestety nie mogą tego odzyskać bo po 1 administracja nie odpowiada  za stracone itemy xD a po 2 nie ma się dowodów chyba że jakieś specjalne logi ale większość takich wątków jak ten http://easylife2.pl/showthread.php?tid=44113 w których prosi się o oddanie itemu który zniknął z powodu błędu servera jest olewanych przez administracja z powodów wymienionych powyżej.
I teraz nasuwa się pytanie: Czy da się temu jakoś zaradzić? Nie jestem informatykiem ale myśle że damixowi udało by się zrobić jaki kolwiek plugin który zapobiegał by znikaniu itemów, i myślę że w internecie są takie pluginy które zapobiegają znikaniu itemów ale tego nie jestem pewien.
Jakiś SS: 3/4 servera potwierdzi że to prawda i wsm administracja też o tym wie xD.
Niedostępny
  Odpowiedz
Mi zniknął biegun tak w marc a teraz biegun @Avioo gdy ja miałem go w eq.
Kilka rzeczy też jakoś znikneło ale juz nie pamietam zbytnio co
polsga gurom
  Odpowiedz
mi zniknely 2shulkery
  Odpowiedz
No powiem tak: adm wymaga dowodow wiec odpowiem wprost skad mam miec dowod? nawet jak ktos da ss to sobie wymyslacie ze po prostu klamie i elo wyjal item z eq i czesc a nikomu nie chce sie robic ss wszystkich skrzyn skoro rownie dobrze mogl nigdy nie miec czegos takiego wiec  polecam sprawdzic gdzies w consoli bo dowody od graczy nic nie dadza, ludzie traca cenne itemy a administracja nawet sie nei wypowie o co chodzi... kilku osoba znikaja itemy przypadek? NIE SADZE.  Te itemy sa troche warte a wiec.. Proponuje cos z tym zrobic bo jak kazdemu maja itemki znikac tak o watpie ze gracza sie to spodoba.
[Obrazek: uIrzLzU.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości