Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Miecz grabieżcy znikł
Nick: Potion07
Data i miejsce występowania błędu: nie wiem, sorry
Opisz błąd: No znikł miecz grabieżcy, może go oddacie?
Jakiś SS: No nie pomyślałem żeby go zrobić
[Obrazek: pobrane_1.png]
  Odpowiedz
pewnie nie oddadza
  Odpowiedz
mi znikły 2 shulkery z itami /5/3/3 i z mendingami i jedwabnymi!
  Odpowiedz
Mi kiedyś zniknął biegun tak jak tobie ten miecz, raczej ci nie oddadzą bo administracja nie odpowiada za stracone itemy, nawet jeśli jest to błąd servera
Niedostępny
  Odpowiedz
Znikł ci dzisiaj czy przy zmianie hostingu?
  Odpowiedz
(03-06-2020, 10:59)Cwaniak142 napisał(a): Znikł ci dzisiaj czy przy zmianie hostingu?

wczoraj wieczorem
  Odpowiedz
(03-06-2020, 10:59)Potion07 napisał(a):
(03-06-2020, 10:59)Cwaniak142 napisał(a): Znikł ci dzisiaj czy przy zmianie hostingu?

wczoraj wieczorem

Szkoda ze to zaczelo znikac tak od zmiany hostingu :/ (nie ktorym juz kilka miesiecy wczesniej znikalo np piekielnemu ale glowne po zmianie zaczelo sie robic nie ciekawie)
[Obrazek: uIrzLzU.png]
  Odpowiedz
Jedyne o czym wiemy to, że takie itemy zniknęły podczas zmiany hostingu, ale przypuszczam że w twoim przypadku może to być spowodowane drama z medim i ci po prostu mógł zabrać
[Obrazek: ct5v5Nc.png]
  Odpowiedz
(03-06-2020, 11:21)Nitroxs napisał(a): Jedyne o czym wiemy to, że takie itemy zniknęły podczas zmiany hostingu, ale przypuszczam że w twoim przypadku może to być spowodowane drama z medim i ci po prostu mógł zabrać

Nie zabrał :<

Znikł po prostu znikł
  Odpowiedz
mi też mój luk zniknął i nic wiec wydaje mi się ze tu będzie tak samo
[Legenda]xSkillek1337: Adex dasz na kilka sekund gm 1?

Adex:
[Obrazek: wIEhZDF.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości