Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Usunęło mi PRAWIE wszystkie itemy
Nick: LordMaticior2
Data i miejsce występowania błędu: Po ostatnich pracach technicznych {ale nie zmianie hostingu]  
Opisz błąd: A mianowicie po tych pracach technicznych zniknęły mi wszystkie podpisy sety oraz wszystko z enderchesta. Dziwne że akurat najważniejsze rzeczy zniknęły {podpisy nie były w ramkach}
Jakiś SS:  Co ja mam podać?! SS pustych skrzynek?
  Odpowiedz
Maybe #WłamNaKonto
The world is still the same, it's just less in it.
  Odpowiedz
Niestety pogódź się z tym bo @Administracja najłatwiej odpisać "Administracja nie odpowiada za stracone itemy" Więc radze pogodzić się ze stratą swoich itemów, ja też straciłem coś mój miecz który był na full który pochodzi z 2017 roku i należał do jednego z adminów, niestety nie wiem którege.
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz
Albo włam albo zwykły bag za który administracja nie oddaje itów i nawet nie potrafi go naprawić
Niedostępny
  Odpowiedz
Odpiszą tylko że nie da się udowodnić że miałeś te itemy, oprócz tego że w logach można zobaczyć że nie było takich transakcji

I ogólnie walić ze gracze po kilka godzin pracowali na te itemy pfff
[Obrazek: 2qFN9Lf.jpg]

Da radę 100 rep+ do końca wakacji? 
  Odpowiedz
(05-06-2020, 07:47)Sir_Trevsky napisał(a): Odpiszą tylko że nie da się udowodnić że miałeś te itemy, oprócz tego że w logach można zobaczyć że nie było takich transakcji

I ogólnie walić ze gracze po kilka godzin pracowali na te itemy pfff

po prostu + miliard
Niedostępny
  Odpowiedz
Jedyny okres w którym mogły ci zniknąć te itemy było podczas przenoszenia kiedy nastąpiła cofka. Nie ma żadnego magicznego buga który powoduje znikanie itemów.
[Obrazek: aK6r0j5.png]
  Moderator [OP] Bagieta
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości