Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja Regulaminu Serwera 2020-06-04
#1


Aktualizacja Regulaminu Serwera
2020-06-04§1. Regulamin Ogólny
48. Zakazuje się posiadania/używania villagerów do użytku prywatnego/publicznego, na działkach,mieszkaniach,posesjach,wyspach itp.. bądź mapach survivalowych (poukrywanych w lokacjach itp) z powodu nadmiernego obciążenia serwera przez villagery oraz negatywny wpływ na gospodarkę serwera.


Regulamin wchodzi w życie od teraz, wszyscy gracze proszeni są o pousuwanie villagerów ze swoich działek, wysp, mieszkań, posesji itp.. Administracja będzie w tym pomagała. Od dnia jutrzejszego tj. 2020-06-05 od godziny 16:00 gracze którzy nie dostosuja się do w/w zakazu będą karani banem na okres 3-7 dni w zależności od ilości villagerów na ich działce. Samo uzywanie villagerów (handel) od teraz tj od godziny 23:14 dnia 2020-06-04 będzie karanem banem na okres 7 dni.


Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17


#2
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl


Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości