Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja B] Stare miasta,wsie itp.
1. Nazwa: Stare miasta, wsie itp.
2. Opis: Praktycznie całe serwer jest w temacie modern, ale wypadało by to zmienić. Moim pomysłem jest wybudowanie jakiś pomniejszych starych miast i wsi.
3. Co wniosłaby na serwer taka budowla: Urozmaicenie mapy w stare miasta czy wsie.
Po prostu obywatel, w dodatku właściciel ksw.
Tylko żeby te dzielnice żyły a nie ze zbudują i nie będzie mieszkań sklepów itd
(05-06-2020, 11:57)LordMaticior2 napisał(a): Tylko żeby te dzielnice żyły a nie ze zbudują i nie będzie mieszkań sklepów itd

A tego już nie wiem czy administracja wprowadzi tam domy do kupna.
Ehem, w Kantonie jest sporo zabytków w stylu chińskim: Plac Tiananmen wraz z Pałacem i Wielką Hala Ludowa, Pałac cesarski, Chinatown, Stacja kolejowa i metra, obok Hagia Sophia ogromny zabytek...
W San Francisco są 2 wielkie zabytki w stylu klasycystycznym/art deco. Mam na myśli Ratusz San Francisco i Ferry Building.
Zabytków jest w brud, ja wypisałem tylko swoje.
(05-06-2020, 12:05)_MICHAEL1_ napisał(a): Ehem, w Kantonie jest sporo zabytków w stylu chińskim: Plac Tiananmen wraz z Pałacem i Wielką Hala Ludowa, Pałac cesarski, Chinatown, Stacja kolejowa i metra, obok Hagia Sophia ogromny zabytek...
W San Francisco są 2 wielkie zabytki w stylu klasycystycznym/art deco. Mam na myśli Ratusz San Francisco i Ferry Building.

Głównym założenie jest, aby całe miasto nie było modern i były jakieś inne miastai nie w stylu modern. Wsie też by się przydały, była jedna, ale została usunięta.
(05-06-2020, 12:08)lek123 napisał(a):
(05-06-2020, 12:05)_MICHAEL1_ napisał(a): Ehem, w Kantonie jest sporo zabytków w stylu chińskim: Plac Tiananmen wraz z Pałacem i Wielką Hala Ludowa, Pałac cesarski, Chinatown, Stacja kolejowa i metra, obok Hagia Sophia ogromny zabytek...

Głównym założenie jest, aby całe miasto nie było modern i były jakieś inne miastai nie w stylu modern. Wsie też by się przydały, była jedna, ale została usunięta.

Ale ty wiesz, że zabytek to nie modern?
@_MICHAEL1_ wiem, ale szkodzi naprawdę wybudować jedno miasta, które odchodziło by od stylu modern? A mi nie chodzi o zabytki tylko o MIASTO.
Nie, nie szkodzi, ale musisz zrozumieć że to jednak duży projekt zbudować kolejne miasto i to w oddzielnym stylu. Pisałem wiele razy wcześniej, że najpierw musimy rozbudować inne aspekty naszego miasta, dopiero później zajmiemy się takimi rzeczami. A od tego czy te dzielnice będą żyć to zależy głównie od adm, bo to oni mogą zakładać sklepy, mieszkania, działki itp.

Zamykam.
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości