Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Znikł mi Biegun
Nick: @Kamil_Killer 
Data i miejsce występowania błędu: Dziś około 19 lub później 
Opisz błąd: Kopałem sobie cobla na działce Biegunem, gdy patrzyłem na jego wytrzymałość miał niecałe 800 użyć, więc kopałem dalej. Po chwili kopania kilof nagle mi znikł. Nie było żadnego odłamku (Bo wiadomo, że jak się zniszczy kilof to pojawiają się jego kawałki). Po prostu z znikł i nie pozostawił po sobie znaku.
Jakiś SS: Nie wiem co mogę dać jako dowód
[Obrazek: 72CsSil.png?2][Obrazek: JeNwlcT.png]
  Odpowiedz
hmm wyglada jak by ci zabrali z eq przez /invsee
polsga gurom
  Odpowiedz
Sprawa dokładnie taka sama jak tu http://easylife2.pl/showthread.php?tid=44113
na 100% ci go nie oddadzą, musisz się z tym pogodzić, niestety
Niedostępny
  Odpowiedz
Niestety ale administracje nie odpowiada za stracone itemy wiec i tak nie odzyskasz
[Obrazek: TCUdl9s.png]
  Odpowiedz
a administracja będzie se bronić ze nie odpowiada za stracone itemy, za stracone itemy przez błedy serwera :p
[Obrazek: 11Sfzbs.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
Podpisuje się! Mi zniknął przez cofkę
[Obrazek: 2qFN9Lf.jpg]

Da radę 100 rep+ do końca wakacji? 
  Odpowiedz
Może faktycznie cholera jasna ktoś kradnie te kilofy, może jest jakiś cygan w adm
Prezes tej lodziarni 
  Odpowiedz
Najgorsze jest to że ten wątek widziało 3 administratorów i żaden się nie wypowiedział.
Chociaż co się dziwić? Przecie to el2
Niedostępny
  Odpowiedz
Mi wczoraj zniknęło całe eq po cofce!
  Odpowiedz
Mi zginoł kilof w podobny bardzo sposób j jeszcze nie był to mój biegun tylko Krzys16, Kopałem sobie spokojnie kilof był naprawiony potem poszedłem odłożyć temu wyrzucić cobla na /kosz i wtedy kilof znikł nie możliwe żebym go włożył do kosza bo bym widział i nie jestem aż taki głupi
[Obrazek: aCCUZdB][Obrazek: aCCUZdB]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości