Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] Zniknęły mi itemy
Nick: Boterskyy
Data i miejsce występowania błędu: 16.06.2020 na działkach
Opisz błąd: Budowałem dom. Zbudowałem już prawie cały i nagle pojawiła się cofka i całe piętro znikło orz wszystkie itemy z mojego eq. Jest to dosyć dziwne ponieważ pisałem z graczami na czacie i latałem po działce więc ta cofka trochę dziwna że nie cofnęło mnie i nie miałem żadnego laga tylko po prostu budowla znikła. Znikło kilka sea lantern, kilkanaście stacków betonu białego i szarego oraz trochę jasno-szarego szkła. Zmarnowały się 2 godziny mojej pracy.
Jakiś SS: Niby jak mam to udowodnić? Nie nagrywam cały czas mc a wstawienie ss pustego eq i usuniętego piętra nic nie da.
  Odpowiedz
UPS ktoś ci chyba zrobił //set 0
polsga gurom
  Odpowiedz
(17-06-2020, 09:26)maniaczeeq napisał(a): UPS ktoś ci chyba zrobił //set 0

tak to wyglądało.
  Odpowiedz
Adex trolle nagrywa XDDD. Nie no mam nadzieje że odzyskasz ity.
[Obrazek: tenor.gif?itemid=11218974]
  Odpowiedz
On nas troluje to jest podejzane
  Odpowiedz
Jeżeli był to troll to na pewno odzyskasz.
Jeżeli nie to każdy będzie się tłumaczył tym że administracja nie odpowiada za stracone itemy.
Jeżeli nie był to troll to możesz już się żegnać z budynkiem i itemami
Niedostępny
  Odpowiedz
Nie wyraziłem się zbyt jasno więc to dopisze. Zniknęła mi podłoga nie całe piętro.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości