Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BŁĄD] komędy związane z marry
Nick: starmichu
Data i miejsce występowania błędu: narazie tylko /warp survival
Opisz błąd: Witam chciałbym dziś powiedzieć o błędach z komendami /marry. narazie znalazlem 3 błedy, 2 z /marry home, 1 z marry tp. zaczne od błedu z marry tp, wczoraj jak byłem z @Kowadełko_Ender na survivalu zbieraliśmy itemy żeby podostarczać do miedronki, w pewnej chcwili ender poprosil mnie żebym sie tepnoł i tak zrobiłem przez Komedę /marry tp, niestety zrespilem się jakieś 30 kratek podziemiom a ponieważ nie mialem swojego seta przy sobie to zdechłem z 30 lvl itemy naszczescie odzyskane UWU. teraz czas na błedy z /marry home. 1 błąd dotyczy tepania sie. gdy mam ustawionego marry homa na y 11 to czesto zamiast mnie wytepać na y 11 to tepa ,mnie na góre co moze byc irytujace i musze sie wkopywać. 2 błąd polega na usuwaniu marry home tak po prostu dzieje sie to jakos w nocy bo jak ide spac to jest ten home a  jak wstaje rano to go nie ma. dziękuje za odczytanie monologu
Jakiś SS: --
jak macie jakieś bugi z marry piszcie nizej
PS: ender to mój merry
PADAWAN VEDIXA
  Odpowiedz
No ogólnie wszystko potwierdzam bo miałem tak samo i chciałbym dodać coś od siebie:
Gdy się tepam marry tp i gdy moj kolega czyli nobasek stoi na plytkach dywanach bedrocku itp to marry tp nie dziala

A i marry gift raz działa a raz nie i nie jest to związane z tym że kolega jest na innym swiecie bo kiedys to dzialalo potem nie i tak ciągle
Niedostępny
  Odpowiedz
(18-06-2020, 22:12)piekielny napisał(a): No ogólnie wszystko potwierdzam bo miałem tak samo i chciałbym dodać coś od siebie:
Gdy się tepam marry tp i gdy moj kolega czyli nobasek stoi na plytkach dywanach bedrocku itp to marry tp nie dziala

A i marry gift raz działa a raz nie i nie  jest to związane z  tym że kolega jest na innym swiecie bo kiedys to dzialalo potem nie i tak ciągle

faktycznie z marry gift tak jest zapomnialem dopisac
PADAWAN VEDIXA
  Odpowiedz
No zdarza się ;/ i codziennie dzień w dzień idź na kordy rób nowego marry home...
To wkurza trochę noo -_-
Albo śmierć @starmichu bo zbugował się i spadł z 100 kratek magicznie a zrobił tylko "marry tp"
 Zgiń wstań powstań  weteran ~~~ enderworior20
 Weteran  Urzędu
  Odpowiedz
W każdej sytuacji polecam /p h bez czekania szybka komenda przed śmiercią nie raz ratowała ity
[Obywatel]
  Odpowiedz
(18-06-2020, 23:24)Amebus napisał(a): W każdej sytuacji polecam /p h bez czekania szybka komenda przed śmiercią nie raz ratowała ity

@starmichu napisał że go przeteleportowało 30 kratek podemna i umarł - _-
 Zgiń wstań powstań  weteran ~~~ enderworior20
 Weteran  Urzędu
  Odpowiedz
(18-06-2020, 23:24)Amebus napisał(a): W każdej sytuacji polecam /p h bez czekania szybka komenda przed śmiercią nie raz ratowała ity

próbowałem ale ze stresu napisałem /p gh a potem zdechłem bo seta nie mialem
PADAWAN VEDIXA
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości